Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6310
Komentářů: 1592

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Naše videa

Aktuální články

Zatím není nejčtenější článek.

Textová verze

Textovou verzi pro AvantGo a mobilní přístroje naleznete ZDE .

Obsah našich článků můžete také získat i pomocí RSS kanálů: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml nebo atom.xml.

Přidat.eu RSSPřidat RSS

PR články

V tomto týdnu byl na Mobile World Congress 2008 představen komunikátor Sony Ericsson XPERIA X1, který svými parametry i elegantním provedením poněkud rozbouřil již trochu stojaté vody současné produkce. Na první pohled to vypadá, jako by přístroj přeskočil jednu generaci, ale také to vypadá, že všechno není tak jednoznačné.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 15.02, 2008  
Většina skalních "Palmistů" asi zná jméno Ed Colligan. Jde o CEO společnosti Palm, Inc. a po Internetu kolují zprávy o tom, že chystá rezignaci na svoji funkci. Důvodem by údajně měly být špatné hospodářské výsledky Palmu v poslední době a mimo jiné i neúspěch projektu Palm Foleo.

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Petr Kačenka - 05.02, 2008  
Ohebné nebo rolovací displeje představují velkou šanci pro mobilní přístroje. Měly by vyřešit pprotichůdné požadavky na pohodlné zobrazení a spočasně na zachování co nejmenší velikosti zařízení. Konečně, toto téma je na Palmserveru poměrně častým námětem. Podívejte se s námi na poslední zprávy z této oblasti.


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 24.01, 2008  
Na Internetu se objevila šuškanda o novém komunikátoru Samsung, který by se mohl stát hitem letošního roku. Údajně nabízí velmi zajímavou výbavu, kterou se může měřit s tou nejvyšší konkurencí. Ostatně, posuďte sami.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 18.01, 2008  
Na Internetu se objevila nová informace o lenuxovém operačnám systému pro Palmy, který vyvíjí mateřská firma. Již dříve jsme psali o Palm OS Nova a tato informace se tedy týká právě tohoto operačního systému.

  Komentáře (6) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 17.01, 2008  
Zdá se vám nadpis tohoto článku nesmyslný? Pak asi nevíte o novém způsobu párování dvou Bluetooth zařízení, který je určen pro některé mobilní telefony. Další patent připravuje Sony Ericsson a ten se zase zabývá posíláním souborů přes Bluetooth.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 21.11, 2007  
Na Internetu se objevily neověřené informace o tom, že taiwanská společnost ASUS připravuje pro evropský trh na první čtvrtletí příštího roku handheld s telefonním modulem a dvěma displeji. Podobný přístroj v nabídce Asusu chyběl, takže M930 by mohl zasáhnout tu cílovou skupinu zákazníků, která s nostaligií vzpomíná na přístroje typu HP Jornada nebo Psion. Podívejte se s námi na spekulace o výbavě ASUS M930.

  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 15.11, 2007  
Všichni jsou zvědavi, co Android přinese, jaké bude mít ovládání, funkce a čím se bude lišit od současných mobilních operačních systémů. Na Internetu se objevily první, ale neověřené screenshoty údajně první aplikace určené pro OS Android.

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Jan Novotný - 09.11, 2007  
Téma nového operačního systému Android bude ještě dlouho "horké". Podle očekávání se začínají vynořovat první spekulace o tom, jak by měla vypadat zařízení s Androidem na palubě. Podívejte se s námi na jednu z nich.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 08.11, 2007  
Podle posledních fám, které se šíří po Internetu by se dnes mělo ukázat, jak to je s projektem Google Phone. "gPhone" byl v předcházejících měsících mnohokrát označován za výmysl a zhruba ve stejném množství byl potvrzován jako hotová věc. Fáma stíhá fámu. Jak to dopadne? Půjde skutečně o tajný projekt Google nebo pouze o "zbožná přání"? V posledních dnech se v souvislosti s gPhone objevil nový prvek - výraz "Android".


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 05.11, 2007  
Osud Palm Folea byl smutný. Po velkém mediálním humbuku byl nakonec odložen, čímž si Palm u svých stávajících uživatelů asi příliš nepoškodil, protože většina z nich se stejně na tento projekt dívala od počátku spíše skepticky. Na druhou stranu to potvrdilo pověst Palmu jako společnosti, která lecos slíbí, ale nakonec skutek utek.

  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4.33
Autor : Petr Kačenka - 31.10, 2007  
Na Internetu se objevila nová šeptanda, která se týká další verze "mobilních okýnek" od Microsoftu. Nedokážeme posoudit její pravděpodobnost, ale asi by byla škoda tuto "fámu" neposlat dále.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 22.10, 2007  
Vypadá to, že ano. Alespoň se tak rozhodla organizace Mozilla Foundation, která schválila migraci FireFoxu na mobilní platformu.


  Komentáře (4) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 11.10, 2007  
Z tohoto tématu by se možná dal udělat skvělý seriál. Fámy o "gPhone" jednou slibují brzký příchod revolučního přístroje, ale jindy se tvrdí opak, a sice že Google žádný takový přístroj nepřipravuje. Chcete vědět, co se je poslední verzí šeptandy o Google Phone?


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 11.10, 2007  
Otazníky visí nad budoucností navigačních systémů. Nokia se stala většinovým vlastníkem Navtequ a TomTom se dal při té příležitosti slyšet, že má zájem o koupi podílu ve společnosti TeleAtlas. Dvě největší firmy zajišťující mapové podklady pro Evropské země, by se tak mohly dostat do problémů s antimonopolním právem.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 04.10, 2007  
Internetem se šíří zvěsti, které mají svůj zdroj na akci pořádané Bluetooth SIG. S velkou pravděpodobností se je jedná o smartphone, který by se měl objevit v evropské nabídce Vodafone, a to jako model Vodafone 920.

  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 26.09, 2007  
Veřejným tajemstvím je, že řada velkých výrobců kapesních počítačů a komunikátorů si ve skutečnosti nechává své přístroje vyrábět ve fabrikách asijských společností. Ostatně i HTC dlouhé roky takto zajišťovala výrobu pro HP a další. Důvod je samořejmě v penězích, resp. v nižších nákladech těchto společností. Nyní se prozradilo, kdo vyrábí nejnovější Palm Treo.
  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 4
Autor : Jan Novotný - 18.09, 2007  
Na Internetu se objevily neověřené zprávy o tom, že spolčnost TomTom, kterou známe především jako producenta navigačních systémů, se údajně chystá vyrábět i vlastní komunikátor s GPS. Co je na tom pravdy?

  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Jan Novotný - 17.09, 2007  
Důvodem sporů je nový iPOD Touch. Společnost HTC, která prodává komunikátor HTC Touch se název nového kapesního počítače Apple nelíbí, resp. argumentuje tím, že se jedná o chráněnou značku. Spor se vyostřuje, takže se dá očekávat velká soudní tahanice.


  Komentáře (5) Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 12.09, 2007  
Na Internetu se objevil leták, který vypadá jako německá nabídka mobilního operátora T-Mobile. I když lze mít pochyby o jeho pravosti, tak vypadá velice autenticky a hlavně obsahuje některé zajímavé podrobnosti a ceny. To je i důvod, proč se na něj podíváme blíže.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Hodnocení článku: Hodnocení je 5
Autor : Josef Tkáč - 10.09, 2007  
Na Internetu se objevily zprávy, že dlouho očekávaný komunikátor společnosti Google by se měl objevit již za 14 dní! První komunikační přístroj společnosti známé svým nejpoužívanějším internetovým vyhledávačem by měl být určen pro USA i Evropu!

  Komentáře (3) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Petr Kačenka - 27.08, 2007  
Na speciálních stránkách amerického úřadu FCC se objevily první údaje a dokonce několik obrázků nově připravovaného kapesního počítače společnosti Hewlett Packard. Informací je sice velice málo, ale z nalezených dokumentů se nám přeci jen něco podařilo zjistit.
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 24.08, 2007  
Mnoho předních světových firem hledá nové způsoby napájení mobilních přístrojů. Po palivových článcích na bázi methanolu nebo vodíku zřejmě přichází do módy cukr. Tak to alespoň vypadá ve výzkumných laboratořísch společnosti Sony.


  Přidat první komentář Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 24.08, 2007  
Na Internetu se objevily zprávy, které podle seriózních zdrojů vypadají pravdivě, ale vzhledem k období a tzv. "okurkové sezóně" přece jen vzbuzují jisté pochybnosti. Prý se připravuje zcela nový typ baterií. No, uvidíme!
  Komentáře (1) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 16.08, 2007  
Čeká nás opět "horký" podzim plný nových komunikátorů a zařízení typu smartphone? Přijde společnost Hewlett Packard s novou várkou modelů? Zopakuje svůj úspěch z minulých let? Vše nasvědčuje tomu, že na tyto otázky lze odpovědět kladně!


  Komentáře (2) Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Autor : Josef Tkáč - 09.08, 2007  
81 článků (4 stránek, 25 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.34 sekund