Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Re: Miliony Androidů ohroženy chybou Certifi-gate a vy možná také (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 10.08. 2015 - 12:06:29

Ono stačí sledovat zdroje. Je nějaký základ zahraničních zdrojů, z kterého opisuje většina, ale když tam nic není, tak je zle a začíná to svinstvo s vykrádáním. Dá se snadno dohledat, že co palmserver vydá ráno v 4,5,6,7 začne konkurence (jedná se o cca 5-6 webů) vydávat po 4 až 8 hodinách někdy až druhý nebo třetí den. Obecně na 1 krátký článek 1 hodina práce + 1-2 hodiny vyhledávání. Ušetřit 1 hodinu na jednom článku při cca 8-10 článcích denně je ušetřena cena za 1 redaktora na den! Krát 30 dní je už pěkná částka, o kterou zlodějská redakce okrade původního autora, protože tomu se pochopitelně sníží čtenost článku podle toho, kolik webů jeho článek převypráví a světe div se, dohledá i nějaký maďarský/vietnamský nebo čínský zdroj, o kterém se na velkých známých portálech nikde nepíše. Tohle se už děje roky a já se divím, že se PS nijak nebrání. kdysi se to řešilo, ale nakonec šéfredaktor prosadil názor, že lidi stejně ocení, kdo přijde se zprávou první. Já si to ale nemyslím. Jednak je mi líto těch slušných a poctivých redaktorů a jednak mě štve, že mám málo zajímavých/nových zpráv na ostatních serverech. fakt nepotřebuji číst 5. převyprávěnou verzi nějaké zprávy. Já bych chtěl, aby každý měl unikátní zprávy a já měl co číst :/


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund