Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6509
Komentářů: 1853

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Re: HP iPAQ 614c - II. díl recenze (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 15.01. 2009 - 18:06:12

Co na tenhle výtvor od HP jen říci... Snad jen to, že lidé od počítačů by se neměli opravdu plést do mobilních zařízení. Tenhle přístroj jsem byl nucen prodat po necelém měsíci. Pořád jsem si myslel, že si na něj zvyknu, ale nestalo se. Selhalo ve všech věcech, ve kterých jen mohlo. Foťák - bylo by lepší, kdyby zde vůbec nebyl, poněvadž takhle fotí kdejaký mobilní telefon s 1.2 mpx. Displej - naprosto brutálně zapuštěn - nevím, co si od toho slibovali, ale je to katastrofa. Když k tomu ještě přičtu to, že při používání venku na displeji nevidím "ani ň", tak vám tahle (poměrně důležitá) věc pěkně znechutí dojem na tenhle iPAQ. "Kolečko" - na to se dá zvyknout a je to i možná dobrý nápad, každopádně při potvrzování opravdu nevíte, kam sáhnout. Čeština - velká bída... Baterie - kromě toho, že se po pár hodinách BĚŽNÉHO používání do mrtě vybije (což je u mobilních přístrojů jeden z největších problémů), tak i zadní kryt je "značně nepovedený". A nezlobte se na mě - když vydrží při zaplé GPS s bídou 2,5 hodiny, k čemu to vlastně je??? A GPS jako taková - příjde mi průměrná ve srovnání s ostatními přístroji. Možná mírný nadprůměr, ale taky žádná sláva. Jako telefon - hrůza, děs a nevím co ještě. Hovor je tichý, jde špatně rozumět, chvílema chrastí, praská - prostě něco strašnýho. SMS - s tímhle "strojem" radši fakt nic nepište - taková T9 s otravnym výběrem anglických slov vás hodně rychle odradí psát textovky (když ani nejde natrvalo vypnout...). A ani reakce PDA nejsou nejrychlejší.

...tak tohle jsou asi ty největší nedostatky HP iPAQ 614c. Jelikož je také poměrně drahé a je to taková "kapesní cihla", opravdu bych vám všem, kteří ještě stále uvažují o koupě tohohle PocketPC, jednoznačně doporučil, ať se ještě raději porozhlídnete po jiném přístroji. Myslím si, že už moc horších PDA na trhu nenajdete a zrovna tohle patří k těm drahým.

Jinak nechápu poměrně kladnou recenzi - autor bude asi velkým obdivovatelem HP, co?? :-) Každopádně já jsem na něm prodělal asi 20% jeho ceny a jak zde čtu "dojmy" ostatních lidí, nebudu z daleka sám. Tak ať nejste dalšími - s pozdravem David ;-)


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund