Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Re: Psaní textovek za chůze v New Jersey pod pokutou? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 30.10. 2019 - 21:17:44

Cure for HSV with doctor Ahmed Herbal roots
Most fake doctors on the internet will claim they have cure for Herpes virus, when you contact them they will end up demanding money from you. I was once a victim of such scam, because I was really curious of finding the cure to my Herpes Virus. A good friend of mine introduced me to a doctor named Ahmed Usman that the doctor cured him from diabetes, at first I refused to contact the doctor because of my past experience. Later that they when surfing the internet I came across a testimony of a young lady who was cured from HSV-1 with the-same doctor Ahmed, so I decided to give the doctor a try, I contacted him and after much deliberation he prepared the Herbal medicine which I paid for and he sent it to me and after receiving it he prescribed the usage for 21 days that I will be cured. Truly after using the Herbal medicine for 21 days I discovered that there was improvement on my health and the outbreaks I used to have were gone I decided to go for another test and my result was negative the doctors were surprised there was no trace of the virus on my blood, you too can be cured with this doctor, email him on; drahmedusman5104@gmail.com. He has cure for HIV, Diabetes, Cancer and Liver diseases. God bless you.


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund