Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6510
Komentářů: 1857

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Re: E-Ten X800 - 3. část recenze (Hodnocení: 1)
Od: Jan (neu.tron@post.cz) - Neděle, 25.11. 2007 - 11:07:05

Pokud vím, tak na Palmserveru se benchmarky nikdy nedělaly. Bavil jsem se o tom kdysi dávno s šefredaktorem a ten mi docela srozumitelně vysvětlil své důvody, proč tyhle rádobyobjektivní testy neberou vážně. Jeho vysvětlení bylo sice racionální, ale pro mě tehdy dost nepochopitelné. Až po delším čase jsem mu dal za pravdu. Benchmarky totiž neříkají vůbec nic podstatného o použitelnosti mašinky a jsou snadno manipulovatelné. Ono stačí si projet některé benchmarky starších přístrojů na různých serverech a najednou kupodivu zjistíte, jak se jim ty hodnoty časem zázračně mění. Záleží kdo a s jakým účelem ty testy provádí a jaké u toho má vedlejší úmysly. Nějaká "zapomenutá" utilita pracující v pozadí, "zapomenutí" vypnutí BT nebo jiná věc ty testy natolik zkreslí, že nemají žádný skutečný význam. To by se musely testy dělat hned po HResetu, ale ani tehdy by to nemuselo nic průkazného znamenat. Ale hlavně, kdo si kupuje přístroj podle benchmarků? Tipl bych si tak na 1-2% uživatelů. Recenze sama o sobě je asi nejpodrobnější a má nejvíce obrázků, ale na tu baterii asi fakt zapomněli.


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund