Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Re: pohodlna klavesnice? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 21.12. 2006 - 09:42:57

Tkáč: Jedním z důvodů proč jsme tentokrát nevypisovali všechny parametry, o kterých se spekuluje, je to, že kdyby Athena měla mít to všechno, tak by se její cena vyšplhala za cenu slušného notebooku. 8 GB HDD? 256 MB ROM? 3mpx APN? Hezké, ale v podstatě "nedůležité", protože svoje zákazníky si získá hlavně velikostí displeje a klávesnice. Ten zbytek je kromě komunikačních záležitostí už jen třešničkou na dortu. Třeba to nakonec dopadne tak jak to popisují některé servery, ale kdyby to stálo 40K, kdo si to koupí? Na druhou stranu, naprosto úžasný stroj a skvělý nástroj pro každého manažera. Chtělo by sezakřičet "KONEČNĚ!!!". Konečně někdo dostal rozum a odvahu takový strojek nabídnout, i když to není masovka pro každého. Té klávesnice bych se nebál, zas tak špatně nevypadá a HTC má v tomto ohledu dost zkušeností. USB host je super, ale i bez něj to bude bomba.


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund