Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6509
Komentářů: 1853

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Re: Recenze čtečky e-knih CRONO C06 - III. díl (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 01.05. 2012 - 14:40:43

U této čtečky by se asi nejvíce hodilo soustředit se na její srovnání s řadou čteček Pocket Book 611. Tyto čtečky je totiž možno si i fyzicky vyzkoušet běžně třeba v Datartu, takže by mohli být jakýmsi etalonem kvality, jak by asi měli čtečky fungovat. Nebo porovnat alespoň s Kindle, jinak nelze mluvit o nezávislé recenzi, ale pouze o propagační masáži na podporu prodejů pro neznalé a naivní zákazníky.

Tento autor navíc nenapsal žádnou jinou recenzi na tomto servru, takže jeho autorita se tak vlastně rovná nule, je to podezřelé. Recenzi nelze příliš věřit. Špatné je, že dnes v době neoliberálního kapitalismu je již vše pokřiveno, jako i demokracie již není vládou lidu ani volný trh již není opravdu volným, a tak i dostupné čtečky si těžko někde zajedete vyzkoušet aby jste si vybrali tu pravou. Dnes tu prostě máme drsný a divoký kapitalismus bez možnosti výběru, v obchodech je jenom Kindle a Prestigio nebo Kindle a Pocket Book 6xx a konec. Ostatní jsou jenom pro otrlé, hledající ten pravý přístroj nákupy na blind.

Chtěl jsem Crono kvůli většímu rozlišení, nevím ale zda by o byl až takový rozdíl, když recenze o kvalitě zobrazení velmi drobného textu v nepřeformátovatelných PDF nic neříká...


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.44 sekund