Produkt dne

Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6288
Komentářů: 1569

Doporučujeme

Pořiďte kvalitní repasované PC a šetřete chytře.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Re: Be-on-road 2.0 Europe - recenze (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 13.05. 2007 - 19:54:45

Proběhl jsem komentáře a doplňuji:
1. Používám QTEK telefon, karta 2GB v autě společně BT handsfree na autorádio. Máme koupenou ostrou verzi a systém provozujeme cca od konce února 07.
2. Potvrzuji, že pokud SW funguje, je vše O.K.
3. Základní potíž je nastartovat program a uchovat si nastavení. Na mém telefonu systém lehce padá, zejména při uvádění do provozu, (a když potřebujete podle něj jet). Absolvoval jsem se systémem cesty do Itálie a Rakouska. Někdy se nepodařilo nastartovat program vůbec, někdy pomohlo zadat kratší cíl.
4. Potrvzuji pomalejší odezvy. Jedete-li rychle mezi vesnicemi a nevíte kam, musíte u křižovatek zastavit a počkat, až Vás program dožene.
5. Nevyhovuje mi systém spouštění GPS, je to na moc mačkání a nevím, zda to funguje či nikoli. Vadí mi, že nastavení si neuchovává a tak, např. hlasitost a hlášení o sjetí bych musel při každém spuštění nastavovat. Domnívám se, že cíl cesty si uchová, jen když řádně dojedete do cíle.
6. Potvrzuji velmi dobrou komunikaci a reakce s podporou. Potvruji pomoc při řešení problému obratem. Systém je dle mého velmi dobrý, jen potřebuje vychytat mouchy. Provozování na telefonu je docela dobré, lepší, než druhá televize na okně, vidět trasy lze dobře, s písmenky a barevném odlišení u kurzoru je to horší, hlavní texty při navigaci jsou vidět dobře. S přepínáním na BT handsfree se to nepere (jen to občas spadne). S novou verzí (kterou mi poslali obratem při potížích), je vše rychlejší (zatímco na staré verzi jsem systém rozeběhl cestou z Prahy až u Mnichova, nyní se mi to daří už za Berounem).
7. Držím autorům palce a těším se na nová vylepšení (jinak za jízdy v autě bych s tím obvykle po hodině marných startů nejraději seknul z okna).
8. Po srovnání s některými jinými systém rozhodně nezatracuji.


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund