Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Re: Dynavix 7 - recenze nové verze (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 15.05. 2007 - 20:38:37

Dobrý den, nebývám často kritikem recenzí, ale Vaše recenze se mne zdá řekl bych velice "diplomatická" a nic neříkající. Všechny uživatele včetně mne mimo aktuálnosti mapových podkladů zajímá funkčnost TMC, sešití evropských map, včasné zvukové upozornění na radary - proximity (pokud si je uživatel zadá do svých bodů), import POI např. z našeho českého webu poi.cz. Ve verzi 1.6 to bylo také spíše nefunkční i když člověk použil formát souboru v .csv Nikde jste nezmínil uživateli další velmi připomínkovanou věc, kdy ve 3D pohledu při navigaci po městě se nezobrazovalo jméno obce, natož jména ulic. Dále zda-li je možné zvolit výběr trasy s ohledem na placené a neplacené úseky? Já zatím nemohu toto posoudit, Dynavix 7 jsem v ruce zatím neměl, ale Vaše obrázky něco málo naznačují. Takže zatím to na mne působí jenom té "přebarvené" starší verze aspoň dle Vaší recenze. Doufám, že to ale tak není, že tyto základní věci co jsem vypsal, které kromě kvalitních mapových podkladů a kvalitní hlasové navigace (což Dynavix míval ve výborné kvalitě) jsou opraveny. Ty právě dělají navigaci navigací. Pokud upraveny nejsou, tak bohužel Dynavix jenom "přebarvil"


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund