Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Re: Dynavix 7 - recenze nové verze (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 15.05. 2007 - 21:31:44

Dobrý večer, BOR jsem nikdy neměl, mám od samého začátku Dynavix a ve své době to byl jeden z nejdražších navigačních sw na našem trhu a nechci Vás nijak urazit nebo vyvolat flame ware, ale Dynavix od samého začátku mířil do top navigační třídy nejen cenou, což dle mého názoru BOR ne. Takže po BOR bych tyto funkce nevyžadoval a řekl bych že za cenu, kterou se oproti Dynavixu začal prodávat to byla slušná navigace, kde odpovídal poměr cena/výkon a právě proto, že ambice Dynavixu byly a doufám, že stále jsou vyšší, tak tyto věci konkurenční navigace v této třídě standardně nabízejí, ať je to TomTom, Mio, Garmin, ale už i podstatně levnější navigace, třeba to co prodával Lidl, většinu těchto funkcí nabízely v loňském roce. A proč chci podrobnou recenzi? Dal jsem za Dynavix přes 10000Kč při jízdě např. po Německu, Italii, Francii jsou mapy téměř nepoužitelné, protože nejsou roztrhané od sebe jenom jednotlivé státy, ale jmenované státy + další jsou roztrženy ještě na dvě části a musíte mapy při přejezdu z jedné části do druhé přepínat mapy. Proto mne zajímají tyto věci, abych věděl, jestli vůbec mám investovat do upgrade, abych se zas nespálil.
Jinak osobně nepotřebuji 3D budovy s lidičkama, nemusím mít v navigaci prohlížeče obrázků, videí, hard disk a další nesmysly (aspoň pro mne), ale ročně najíždím dost km i v zahraničí, proto jsem volil drahý navigační sw, protože jsem očekával výše mnou zmíněné funkce, které bych při volbě levnějšího navigačního sw měl.


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund