Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6509
Komentářů: 1853

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Zkušenost s používáním (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 23.07. 2008 - 03:35:11

Mám iPAQ614c asi měsíc a první týdny jsem byl opravdu velmi nešťastný. Potvrzuji výše uvedené nedostatky a mohl bych napsat asi A4 dalších: velmi špatná tlačítka, zmatek v ovládání (enter,OK...)=po hmatu prakticky neovladatelné a pomalé reakce, nejlepší ovládat stylusem na dispeji (ale nelze téměř prstem), nemožnost programování potvrzovacích tl.pod displejem+v některých situacích nefunkčnost, mizernej foťák, pomalé reakce telefonu, nefunkčnost rychlé volby jedním tlačítkem (tedy jenom někdy), katastrofální počeštění od Sunnysoftu=spousta chyb, špatné vyhledávání v kontaktech (naskakují ščřž...), češtinu doporučuji rovnou totálně vypnout, ani v orig.ale nelze vypnout XT9 - tedy možnost tam je ale nefunguje, moc slabá hlasitost (odposlech), zoufale špatné umístění stylusu=dáte iPAQ do stojánku a už si neškrtnete. Výdrž při běžném používání 1 den (se zapnutým GPS chcípne za 2 hodiny), tak jsem si přikoupil dvojnásobnou baterku 3180mAh. Ta je samozřejmě i dvakrát tlustší, tak je v balení i nový zadní kryt. Když jedna dojde vrazím tam druhou. Na druhou stranu dobrý displej, na PDA výborná GPS, DINAVIX běhá super, kolečko Smart-Touch není špatné, ale zoufale chybí potvrzení volby, proto používám nejvíc kolečko na straně, kterým lze při stisku volbu potvrdit. Externí aplikace pro lepší ovládání prstem na displeji celý systém totálně zpomalují, tak bych očekával od HP možnost doinstalace WM6.1 - bohužel honem si pospíšili s prohlášením, že s tím nepočítají. Tak nevím - po týdnech vzteku si pomalu zvykám. A recenze? Ta je podle mě naprosto nekritická a neobjektivní. Snad jen ty pěkné obrázky... Bohužel.


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund