Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6508
Komentářů: 1852

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Re: Google kontroluje obrázky posílané přes Gmail (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 05.08. 2014 - 09:36:33

A já si myslím že nikoliv. Pokud tedy nebudeme diskutovat o něčem jako třeba "státní e-maily", kdy by měl každý od narození přidělenou určitou e-mailovou schránku.
Pokud jsem soukromník (rozumějte společnost která není vlastněná nějakým státem - např. ČP je vlastněná státem, seznam.cz není) a poskytuji nějakou službu, můžu si snad určit svoje vlastní podmínky té služby. A především pokud tu službu poskytuji zdarma, bez účtování nějakých částek BFU. Např. někdo poskytuje službu mytí oken a určí si, že nebude mít okna v mrakodrapech, protože jeho zaměstnanci jsou trpaslíci a bojí se výšek. A nebo jinak - sice návštěva u vás doma není služba, ale pro snadnější pochopení se to hodí. Já jsem u vás doma návštěvník a tak si vy dáváte svoje podmínky. Třeba že nesmím dovnitř v botech, že nesmím sr... ...kakat uprostřed místnosti a jiné. Pokud to nerespektuji, nepustíte mě k vám a nebo mě vykopnete.
Doby kdy nám někdo určoval jak máme určitou službu dělat, kolik si za to smíme účtovat, kdy ji můžeme poskytovat a podobné jsou pryč.
A navíc, každý si podrobně přečetl podmínky poskytnutí služby a porozuměl jim, takže nevídím problém. A ten také ví, že např. google podmiňuje poskytnutí služeb přečtením podmínek a pokud je člověk nepřečte, může proti němu cituji "............leading to possible legal action arising from improper.............". Což znamená, že v extrémním případě by google mohl podat žalobu na někoho, kdo si podmínky nepřečetl a pouze je odsouhlasil. Ano, otázka je, jak by se to v praxi dokazovalo, ale to je jiná.

Pojem "poštovní tajemství" je pouze patetický žblebt, který nikdo nikdy nedodržoval, ale každý se tím rád chrání. Žádný režim nikde na světě to nedodržoval.


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.32 sekund