Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Bluetooth jako šperk
Od: Josef Tkáč - Pátek, 30.11. 2007 - 07:00:00

Bluetooth sluchátka již dávno nejsou senzací, ale praktickým doplňkem, který nám zpříjemňuje každodenní používání mobilů a komunikátorů a mimo jiné také zvyšuje bezpečnost na silnicích. Co lze na tak jednoduchém zařízení ještě zlepšovat? V předcházejícím časovém období to bylo odstaranění šumu okolí, ale velkým lákadlem je stále i desing.Některá sluchátka sázejí na futuristický vzhled, jiná se chlubí minimální hmotností a tím i větším pohodlím při každodenním nošení a jiná aspirují na bižuterii. To je případ i Bluetooth sluchátka společnosti Bluetrek, které má celkem přiléhavé označení "Sugar". Nikoho asi neudiví, že je určeno především pro ženy...

Produkt přichází ve 3 provedeních: SUGAR Diamond, SUGAR Black Diamond, SUGAR Black Silver a mimo jiné je jeho výbava doplněna o vkusný řetízek, který můžete vidět na krku dámy na hořejším obrázku a ke kterému lze sluchátko připevnit. Sugar tak plní úlohu ozdoby a navíc je vždy při ruce.

Samotné provedení si můžete prohlédnout na následujících obrázcích...

A tady je přehled obsahu balení...

Jde o celkově titěrnou záležitost, doplněk má rozměry 41 mm x 19 mm x 10 mm a hmotnost 8,5 gramů, ale funkčně se nemá za co stydět. Baterie vydrží přes 7 hodin hovoru nebo přes 10 a půl dne pohotovosti. Zajímavá je i funkce "Voice Alert" nebo možnost uživatelského naprogramování rychlé volby 2 čísel. Chytrá a hezká věcička! Oficiální stránky produktu jsou zde. Cena bez dopravy se pohybuje kolem 60 Euro.


Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund