Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnost



Výsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2033

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Komentář

Jak nainstalovat nekompatibilní aplikace na Android
Od: Vendula Kreplova - Čtvrtek, 20.02. 2020 - 00:00:00

Pokud si chcete stáhnout novou skvělou hru nebo streamovací službu, ale zjistíte, že daná aplikace není kompatibilní s vaším smartphonem nebo není dostupná ve vašem státě, neznamená to, že se jí musíte vzdát. V tomto článku vám ukážeme dva způsoby, jak aplikaci přesto získat a zprovoznit.

Nejdříve se ale hodí poznamenat, že ačkoliv níže nastíněné způsoby jsou velmi efektivní, nemusí fungovat za všech okolností. Někdy zjistíte, že jisté aplikace prostě nejsou kompatibilní s vaším smartphonem, bez ohledu na to, co uděláte. Ba co víc, stáhnout si APK může být nebezpečné, pokud pochází z neověřeného zdroje a používat VPN může být proti pravidlům oblasti, kde se zrovna nacházíte. Proto postupujte obezřetně.

Použijte VPN

Zkušenější uživatelé internetu mezi vámi se již pravděpodobně s VPN setkali v minulosti, aspoň z doslechu. V tomto případě jde o metodu, kterou můžete použít ke svému prospěchu. Na internetu najdete více VPN aplikací, které můžete použít. Jednou z nich je TunnelBear, kterou ke zprovoznění geograficky nedostupných aplikací využije následovně:

1. Stáhněte si aplikaci TunnelBear z Google Play Store.

2. Spusťte aplikaci a vytvořte si účet.

3. Uvidíte tlačítko, pomocí něhož TunnelBear zapněte, a mapu světa. Klikněte na tunel kdekoliv na zeměkouli a počkejte, dokud si medvěd na dané nevytvoří tunel.

4. Pokud dostanete žádost o spojení, odsouhlaste ji.

5. Jakmile si medvěd vytvořil tunel do vaší nové VPN lokace, můžete si jít stáhnout aplikaci, o niž máte zájem.

Řekněme, že jste v Německu a chcete si stáhnout Hulu, ale zjistíte, že v Německu to nejde. Jednoduše řekněte aplikaci TunnelBear, že jste místo toho v USA, a budete si moct Hulu stáhnout. Je možné, že stále nebudete schopní aplikace najít přímým vyhledáváním v Play Store, ale když zadáte jméno aplikace a „Play Store“ do prohlížeče Chrome, měl by vám vyjet odkaz na aplikaci. Následně budete moct kliknout na odkaz a stáhnout si a nainstalovat kýženou aplikaci.

Je vhodné poznamenat, že možná budete muset nechat VPN aplikaci spuštěnou, abyste zpřístupnili obsah na území, kde normálně není dostupný, a ne všechny aplikace možná budou fungovat mimo své regiony. Pokud aplikace sdělí, že stále není dostupná ve vaší zemi, vymažte mezipaměť pro Play Store v Nastavení > Aplikace > Google Play Store a zkuste to znovu.

Stáhněte si APK

Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu: nainstalovat si nekompatibilní aplikaci na váš smartphone je velmi jednoduché, ale funguje to pouze u aplikací, které jsou dostupné zdarma.

Vše, co potřebujete udělat, je si stáhnout APK aplikaci skrze APK Downloader, a nakopírovat URL pro aplikaci z Google Play Store. Na vašem smartphonu pak musíte načíst danou URL tak, že zvolíte tlačítko Sdílet na Play Store a otevřete Gmail. Konkrétní postup je následující:

1. Zkopírujte URL aplikace, kterou chcete mít na svém smartphonu.

2. Vložte URL aplikace na stránku APK Downloader.

3. Stáhněte si APK soubor.

V případě, že stránka APK Downloader nefunguje, můžete rovněž zkusit APK soubor získat skrze APK Mirror.

Ne všechny aplikace budou správně fungovat na vašem smartphonu, jenom protože se vám podařilo si je stáhnout z Play Store za využití výše zmíněných dvou triků. Je možné, že bude přesto docházet k jejich výpadkům nebo chybám kvůli jiným faktorům, jako jsou například rozdíly v rozlišení displeje, nebo aplikace jednoduše nemusí fungovat vůbec. Za zkoušku ovšem nic nedáte.

Zdroj článku je zde.




Vaše jméno: Anonym [ Registrovat ]

Předmět:


Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:  Bezpečnostní kód

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund