Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6510
Komentářů: 1857

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Re: E-Ten X800 - 3. část recenze (Hodnocení: 0)
Od: - Čtvrtek, 24.01. 2008 - 21:40:25
Tento článek podle mého názoru není žádná recenze ale popis výrobku a
jeho vlastností recenze je něco jiného ! Já mám X800 už jeden měsíc a musím říct že po stránce funkčnosti je zcela nepoužitelný pro běžné telefonování natož v autě :-) nejhorší je že tento model je šíleně pomalej ! oproti OM600plus ten jsem měl před X800.nejhorší je že od doby co mám X800 tak mi všichni jen nadávají že se mi nemůžou dovolat ! moje problémy jsou: chrastí reproduktor ,X800 zapomíná zhasínat tlačítka ty pak svítí třeba celej den,když mi někdo volá trvá cca 2-3zazvonění než začne zvonit ,když vás někdo jen krátce prozvoní do cca 4sekund tak nepoznáte kdo to byl (neznámé číslo) ,telefon modul vytuhne telefon se tváří že je vše ok signál atd ale jsem nedostupný,nebo naopak blikají jen ledky že je tel v pohotovosti a BT ale nejde zapnout tma pomůže jen reset tlačítkem takže když zrovna nejvíc pořebujete volat tak to většinou nejede a po resetu čekáte cca 4 min než vše naběhne včetně GSM,občas se mi stává že během hovoru se spojení přeruší čas běží dál ale už se nic neděje nutný restart , cca jednou týdne se telefon uplně vypne a zase musím čekat než nabutuje 4 min než si zavolám, dost často mi ostatní říkají že mi volají zvoní to ale mě telefon nedělá nic nejhorší na tom je že když to takto vytuhne tak když tel restartuji tak nejsou čísla ve zmeškaných voláních, podle mého názoru je tento model problematický a raději ho nikomu dalšímu nedoporučuji nebo že by snad to byl jen špatný kus ??? zatím mi X800 způsobila jen problémy a půjdu reklamovat.
Má někdo obdobnou zkušenost jako já ??
tinka@netdatacomm.cz


[ Odpovědět | Hlavní ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund