Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6508
Komentářů: 1852

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Re: Google kontroluje obrázky posílané přes Gmail (Hodnocení: 0)
Od: - Úterý, 05.08. 2014 - 09:36:33
A já si myslím že nikoliv. Pokud tedy nebudeme diskutovat o něčem jako třeba "státní e-maily", kdy by měl každý od narození přidělenou určitou e-mailovou schránku.
Pokud jsem soukromník (rozumějte společnost která není vlastněná nějakým státem - např. ČP je vlastněná státem, seznam.cz není) a poskytuji nějakou službu, můžu si snad určit svoje vlastní podmínky té služby. A především pokud tu službu poskytuji zdarma, bez účtování nějakých částek BFU. Např. někdo poskytuje službu mytí oken a určí si, že nebude mít okna v mrakodrapech, protože jeho zaměstnanci jsou trpaslíci a bojí se výšek. A nebo jinak - sice návštěva u vás doma není služba, ale pro snadnější pochopení se to hodí. Já jsem u vás doma návštěvník a tak si vy dáváte svoje podmínky. Třeba že nesmím dovnitř v botech, že nesmím sr... ...kakat uprostřed místnosti a jiné. Pokud to nerespektuji, nepustíte mě k vám a nebo mě vykopnete.
Doby kdy nám někdo určoval jak máme určitou službu dělat, kolik si za to smíme účtovat, kdy ji můžeme poskytovat a podobné jsou pryč.
A navíc, každý si podrobně přečetl podmínky poskytnutí služby a porozuměl jim, takže nevídím problém. A ten také ví, že např. google podmiňuje poskytnutí služeb přečtením podmínek a pokud je člověk nepřečte, může proti němu cituji "............leading to possible legal action arising from improper.............". Což znamená, že v extrémním případě by google mohl podat žalobu na někoho, kdo si podmínky nepřečetl a pouze je odsouhlasil. Ano, otázka je, jak by se to v praxi dokazovalo, ale to je jiná.

Pojem "poštovní tajemství" je pouze patetický žblebt, který nikdo nikdy nedodržoval, ale každý se tím rád chrání. Žádný režim nikde na světě to nedodržoval.


[ Odpovědět | Hlavní ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.35 sekund