Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6508
Komentářů: 1852

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Re: Google kontroluje obrázky posílané přes Gmail (Hodnocení: 0)
Od: - Úterý, 05.08. 2014 - 21:40:32
1) psal jsem bez účtování částek. Tím bylo myšleno, že vy jako uživatel neplatíte nějakou hotovost provozovateli. V tomto případě vy firmě google. To že MU vyděláváte je něco zcela jiného.
2) osobně neznáte. Jenže pokud někdo s něčím souhlasí, pak je to jeho boj. A jak jsem psal, google ve svých podmínkách i pamatuje na ty, kdo to nečetli a jen odsouhlasili. V extrémním případě je to z jejich strany napadnutelné. Nebudeme ale teď diskutovat, jaký by to mělo účinek
3) viz 2). Je to jako se smlouvami v bance, pojišťovně a kdekoliv jinde. Pokud jsou určité podmínky, byť jsou jakkoliv drakonické, pokud jednou podepíšu souhlas s těmi podmínkami, je to můj vlastní problém. Není možné shazovat vinu na jiné.
4) nemluvme ale o výkladu, ale třeba o konkrétních zákonech.
5) co konkrétně je demagogického?
6) ale existovalo. Koukám že dobu jste očividně nezažil. A nejlépe okolo třetí či čtvrté hodiny ráno. Nebo bylo řádné papírové povolení, ale např. z důvodu "pseudo provinění" jako § 98 trestního zákona, které se dalo aplikovat prakticky na kohokoliv.
Ať se jedná o jakoukoliv firmu, nesouhlasím, aby si soukromá firma nemohla určovat své vlastní podmínky


[ Odpovědět | Hlavní ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund