Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6509
Komentářů: 1853

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Re: HP iPAQ 614c - II. díl recenze (Hodnocení: 0)
Od: - Čtvrtek, 29.05. 2008 - 14:25:57
Mám tento kousek už cca týden.
Krátké hodnocení: Výborné PDA, podprůmerná GPS, otřesný telefon.

- Baterie mi vydrží cca den (prakticky se s ním nikam nepřipojuji, mám stále zapnuté bluetooth kvůli handsfree v autě). Téměř nelze používat. Kdo nejezdí na víked? Tahat stále nabíječku?
- Nejhorší zvuk co jsem zatím u telefonu slyšel. Občas chrastí a vypadávají části slov. Není to ale u každého hovoru - nevyzkoumal jsem kdy. Při připojení s handsfree ještě 2x horší, musím si často nechat opakovat větu, protože nerozumím. Druhá strana mě slyší dobře.
- Foťák je naprosto nepoužitelný pro pohybující se předměty. Data se z CCD přenáší po řádcích cca 1/3 sekundy. Pokud se během této doby obraz pohybuje je ve spodní a horní části snímku obraz posunut (kácí se linie - a to opravdu hodně)
- Ovládání tragické tlačítko "Enter" a "Zpět" (prezentováno nápisem OK) jsou na opačné části klávesnice. Některé funkce jsou namapovány na soft tlačítka pod diplayem. Je to opravdu umění najít co zrovna zmáčknout a vybrat ten správný roh klávesnice (je to opravdu každé v jiném rohu). Ve spojení s kolečkem, ze kterého musím stále sundavat ruku je to nepoužitelné.
- GPS mi na otevřeném prostranství (Braník u Vltavy) chytla 6 satelitů. V autě (Š. Octavia - bez pokoveného skla!!) nic.
- Ze záhadného důvodu není v nastavení volba na vypnutí 3G (strašný žrout baterek). Lze pouze manuální volbou sítě bez 3G.
- Hovor je i na maximální hlasitost příliš tichý.

Když k tomu přidáte, že je tahle mrcha docela těžká. Nelze jinak než říci "telefonní budka taky umí telefonovat a netahám ji všude sebou". Kupte si normální telefon.

Petr


[ Odpovědět | Hlavní ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.31 sekund