Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6603
Komentářů: 1934

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Re: HP iPAQ 614c - II. díl recenze (Hodnocení: 0)
Od: - Středa, 04.06. 2008 - 10:55:18
Koupil jsem si tenhle telefon a druhý den jsem ho musel jít vrátit.
Ovládání telefonu je to nejhorší, co jsem kdy zažil - 1. Rámeček kolem displeje je vystouplý asi o 3mm a když chcete použít stylus, tak Vám překáží tak, že nemůžete pohnout rolovací lištou na pravé straně displeje, protože mi v tom jednoduše brání špatnej úhel sklonu rámečku. To zapuštění displeje je fakt vražedné 2. Ovládní kolečkem na klávesnici celkem funguje a co se týče potvrzování voleb fakt nevíte kam šáhnout. 3. Ovládání kolečkem z boku telefonu se mi zdálo jako nejvhodnější při listování ale zase neuvěřitelný problém s potvrzení volby. Buď prstem nebo stylusem nebo klávesou na klávesnici. Neuvěřitelné.
Velký problém je taky zadní kryt byterie, hlavně tlačítko pro jeho uvolnění. Při zakládání krytu je jen otázkou času, kdy vyčnívající pojistku krytu ulomíte, protože Vám přímo překáží při zacvaknutí krytu a musíte z boku překonat její odpor.
Ostatní věci jsem neřešil, protože už z výše uvedených důvodů byl telefon nepoužitelný a to musím říci, že telefony z WM používám už nejméně 5 let a toto bylo to nejhorší co jsem měl v rukou. Byl jsem příznivcem HP věcí, ale myslím, že lidi od počítačů by se neměli nikdy více plést do mobilů, který vůbec nerozumí.
Proto doufám a i se trochu těsím na HTC Diamond. Snad...


[ Odpovědět | Hlavní ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund