Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Re: Dynavix Nano - III. díl recenze (Hodnocení: 1)
Od: amrtin (amrtin@centrum.cz) - Úterý, 20.07. 2010 - 23:10:09
Navigaci Dynavix Nano vlastním shodou okolností v provedení od Mountfieldu i plnou verzi 3R.Ta z Mountfieldu jako taková je nepoužitelná,ale po nahrání iGO 8 docela ujde.
Dále jen o "plné"verzi:Překvapilo mě mile spojení s mobilem přes BT(N E51) a autorádiem přes FM,fungovalo to perfektně a i kvalita zvuku docela ušla.(Jinak kvalita repráčku v navi je otřesná).
Ale!Naprostá katastrofa je výdrž baterie - po cca 5ti(!) minutách po odpojení od počítače baterie klekla!!!Faktem je,že silnější bat. by vyžadovala tlustší přístroj.Těsně před tím vypnutím přestaly fungovat tlačítka na displeji a jediné co šlo,byl posun v mapě!Po nabití již normálně.
Dále 2x ze čtyřech pokusů o navigování,po zadání cíle se přístroj vypnul a šel zapnout jen přepínačem na spodku.
Podotýkám,že jsem updatoval pomocí Dyn.Manageru(pár desítek minut stahování a instalace cca.2GB),což proběhlo naprosto korektně a téměř bez nutnosti zasahovat.
To s tou baterkou se dá přežít,ale připadá mi to,že přístroj je šitý horkou jehlou,je třeba si dávat pozor při úchopu do ruky,velice snadno se přepne zapínání!
Mé konečné hodnocení:relativně kvalitní navigace(v plné verzi),ale má dost bohužel nenapravitelných much.


[ Odpovědět | Hlavní ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.26 sekund