Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Re: Dynavix 7 - recenze nové verze (Hodnocení: 0)
Od: - Úterý, 29.05. 2007 - 23:02:41
..výběr placených, neplacených úseků byl běžně možný i v té původní verzi. Dnvx umožňuje poměrně rozmanité nastavení silnic použitých k routingu. Jen to podivné, víceméně atypické a máloříkající pojmenovaní nižších typů silnic mi připadalo vždy matoucí, vyžadující hodně fantazie k správnému určení správné komunikace.
Bohužel nejnižší typ silnic už nerozlišuje, zda je to ještě "asfaltka" byť 4 kategorie nebo již nezpevněné cesta, takže není problém, že trasa vás bude chtít navigovat po turistické cestě, polňačce i lesem.
Zase na druhpou stranu to mohu využít třeba offroaďáci. Horší je, když vás to chce náhle vyhnat ze silnice před zatáčkou, protože právě tudy vede vyšlapaná zkratku mezi chaloupkami vedoucí na druhý konec zatáčky. Totéž platí i při nenápadných spojovačkách na sídlíštích. Tím nechci kritizovat tuto vlastnost, vždyť právě pro rozmanitost nastavení všeho možného si hračičkové jako já koupí raději Dnvx, než navigace, kde toto ajiné vůbec možné není. Musí se s tím počítat a ještě před jízdou tento typ cest raději zakázat.
A tak jen doufám, že silnice 3 třídy se již nebude jmenovat Lokální, Lokální-důležitá či Lokální-nevýznamná silnice a že dálnice už bude jen jedna dálnice a ne ještě nějaká extra rychlá dálnice - nebo ať uvedou v návodu jaký je mezi nimi rozdíl...ani po roce jsem na to nepřišel a to jak teoreticky, tak hlavně ani v praxi...ale možná na Marsu už to vědí...nebo snad někdo z vás na to už přišel..


[ Odpovědět | Hlavní ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund