Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6627
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Re: MapFactor Pocket Navigator 7 Evropa - recenze (Hodnocení: 0)
Od: - Sobota, 29.12. 2007 - 00:10:19
Dobrý den, tento produkt jsem zakoupil ve verzi pro PC (notebook), něco podobného jsem ještě neviděl. Na mapě jsem nalezl např.obec Ždáň (v malém měřítku), ale když jsem na ni potřeboval navigovat, tak to nešlo. To samé do obce Buš (Praha-Slapy), do vesnice mě to vůbec nenavedlo, ale jen na autobusovou zastávku. Mapu vlastním pár týdnů, katastrofická nápověda, dodnes se mi nepovedlo logicky navolit trasu s průjezdnými body. Také velmi špatně funguje připojení s BT GPS recieverem, neustálá nutnost nastavování připojení ručně. Ovládání minimalizace a ukončení programu je také dost nešťastné a velmi komplikuje během jízdy práci např. s dalšími mapovými podklady. U MapExploreru se mi nepodařilo do deseti minut zpočítat zadanou trasu (Stráž nad Nisou-Mladá boleslav-Souillac Francie). Program se na 11% zastaví a dále nepokračuje (výkonný notebook, WinVista home premium). Celkově moje hodnocení docela náročného uživatele, který si představoval software, kdy zapne BT reciever nebo jej připojí kabelem, spustí program a vše funguje.... tedy, neustále nutné nastavování připojení, chaotické nastavování průjezdních bodů formou adres nebo výběru ze seznamu (nepraktické určování průjezdních bodů ukázáním na mapě). Velké zklamání a znovu už bych nic takového nepořídil. Místo aby byl program velmi jednoduchý a intuitivní, strávil jsem s jeho nastavováním a seznamováním se x-hodin a stále některá nastavení nedokáži udělat. Bronislav Žilka


[ Odpovědět | Hlavní ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund