Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6509
Komentářů: 1853

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.
Re: Recenze čtečky e-knih CRONO C06 - III. díl (Hodnocení: 0)
Od: - Pondělí, 14.05. 2012 - 15:20:02
Ale, ale pane svět nechápající zatímpravicověbezuzdný optimisto!
Vám se zdá výběr v kamenných obchodech dostatečný?! To je zvláštní, protože za sociku byl tuzexech větší výběr než jenom 1-2 zařízení stejného druhu, a to dnes máme v kamenných obchodech! Ale možná že v Praze máte větší variabilitu zboží v obchodech.

Jasně, na webu je toho dost, ale z nedůsledných keců v recenzích akorát bolí hlava a když chci koupit nejlepší z možného a nechci se spálit, protože nemám peněz na vyhazování jako vy (tzn. kupuji takové zařízení maximálně jednou za 10 let) pak je výber v obchodech zcela jistě nedostatečný!

Asi tucet obchodů jsem už prošel a furt si nejsem jist co vzít s nejlepším poměrem cena/výkon.
Jó, kdyby měli v jednom obchodě alespoň 5 čteček: třeba Kindle, Pocket Book 622 touch, Crono, Prestigio a Nook, tak bych už něco měl koupené, ale když zkouším jednu v jednom obchodě, nemůžu se efektivně rozhodnout.
Čest některým obchodům. Třeba v Okay jsem byl překvapen obrovským sortimentem 8mi tabletů z asi tří značek. To byl rekord, který jsem doteď v tom Vašem českém kapitalismu nezažil !
Ale zřejmě jsou zatím čtečky a tablety příliš novým sortimentem a měl bych ještě tak rok dva počkat aby se vyčistil prostor od těch málo kvalitních druhů...


[ Odpovědět | Hlavní ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.31 sekund