Palmserver.cz

Vánoční balíček Pocket Translator & Pocket Teacher !
Publikováno: Středa, 22.11. 2006 - 03:00:00
Téma: PR články


Společnost Aponia Software připravila několik zajímavých předvánočních nabídek a také upravila jeden ze svých jazykových produktů - Pocket Teacher. Změna by měla zajímat i uživatele současných verzí, protože update je zdarma. Aplikace jsou určeny pro platformu Windows Mobile.

Předvánoční balíček
Aponia Software pro vás připravila speciální vánoční akci, při které máte možnost koupit balíčky programů Pocket Translator 2005 & Teacher 2004 CZ v různých jazykových variantách. Oba programy jsou určeny pro přístroje s operačními systémy Windows mobile 2003/2003SE a Windows Mobile 5.0. Balíčky jsou cenově zvýhodněny oproti cenám při koupi jednotlivých produktů. Slevy dosahují 20 až 30% podle zvolené varianty. Kompletní nabídka předvánočních balíčků je na stránkách Aponia Software. Akce platí do 31.12.2006.

Pocket Teacher 2004 - novinky
Aplikace pro učení se cizím jazykům byla vylepšena o slovenskou databázi, podporu Windows Mobile 5.0, o kvalitnější zpracování zvukových nahrávek a lepší zobrazení dlouhých vět. Další změnou je přepracování učebnice gramatiky, která je nyní přehlednější.

Více podrobností i možnost objednání naleznete na produktových stránkách programu Pocket Teacher.

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=106