Palmserver.cz

Aplikace Portmonka slaví první narozeniny a přichází s verzí pro Windows Phone
Publikováno: Čtvrtek, 20.11. 2014 - 12:00:00
Téma: Tiskové zprávy


Praha, 19. listopadu – Mobilní aplikace Portmonka za první rok od své existence překonala hranici milionu spuštění. Používá ji 97 tisíc unikátních uživatelů a v nabídce funguje 72 partnerských karet.

Do dalšího roku vstupuje aplikace s významným rozšířením: bude fungovat i v telefonech a mobilních zařízeních s operačním systémem Windows Phone. Portmonka pro WP je ke stažení na webu aplikace www.mojeportmonka.cz nebo na přímo ve Windows Phone Store (odkaz viz níže).

Průměrný uživatel má v aplikaci nahráno 5 karet a každý měsíc svou virtuální portmonku nejméně dvakrát otevře a použije. Aplikace systematicky pracuje na rozšíření moderních technologií ke každodenním nákupům. Strategií Portmonky je propojovat se s těmi obchodníky, kteří sledují současné trendy a prodejní technologie jim umožňují poskytnout komfortní servis zákazníkům.

Mezi nejvýznamnější partnery Portmonky patří drogistický řetězec dm drogerie, hobby markety OBI, lékárny Dr. Max, řetězec s volnočasovým vybavením Hervis, nábytkářský obchodní dům XXXLutz nebo soukromý dopravce Leo Express. Portfolio obsahuje i oděvní značky, všechna česká multikina, obchodní centra a významná knihkupectví. Díky Portmonce přibylo do českých věrnostních klubů více než 35 tisíc nových členů.

Partnerské prodejny jsou v aplikaci označeny zelenou fajfkou, signalizující bezproblémovou akceptaci karet v Portmonce, POS materiály přímo v prodejnách a provozovnách partnerů a všechny aktivity jsou podpořeny partnerským marketingem. Portmonka fungovala i jako jedna z hlavních platforem pro stahování oblíbených kupónů podzimní akce Nákupy.OnaDnes.cz, pro své partnery přichystala i další tematicky zaměřené časově limitované aktivity.

Necelých šedesát tisíc aplikací funguje na mobilních telefonech s operačním systémem Android, čtyřicet tisíc na platformě iOS. Nově od listopadu letošního roku se spouští Portmonka i ve verzi pro Windows Phone. „Do konce roku očekáváme výrazné navýšení počtu uživatelů právě díky verzi pro WP,“ říká produktový manažer aplikace Portmonka Petr Švec a doplňuje, že se jedná zhruba o desítku tisíc nových „portmonkářů“. Celkově plánuje aplikace počet uživatelů zdvojnásobit a dostat se až na 200 tisíc aktivních majitelů.

Mobilní aplikace Portmonka spravuje zákaznické karty a odlehčuje peněžence od plastových kartiček. Kromě pohodlí při nákupech nabízí uživatelům pravidelné slevy a kupónové nabídky. Společně s portálem AkcniCeny.cz,, který pravidelně přináší přehled o nejvýhodnějších cenách zboží na trhu a cashbackovým portálem VratnePenize.cz umožňuje zákazníkům skutečně levné nákupy. Aplikace je součástí mediální skupiny MAFRA.

Aplikaci můžete zdarma stahovat z Windows Phone Store, z Google Play a z iTunes.

Články na podobné téma:Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=14076