Palmserver.cz

První obrázky iPhone 6c
Publikováno: Středa, 25.02. 2015 - 04:00:00
Téma: Apple


Další plasťák od Apple? Barevná uměla hmota a mobil od Apple nám moc dohromady nejde. Plastový iPhone 5C nebyl zrovna trhák, takže je otázkou, jestli má smysl pokoušet se o další generaci takového produktu.

Svého času jsme se rozesmutnili nad plastovým úpadkem Apple a ukázalo se, že jsme měli pravdu. Prodeje iPhone 5C rozhodně netrhaly prodejní rekordy a původní myšlenka "sociálního iPhone" se tím ukázala jako nepříliš šťastná. Důvodů je celá řada, ale jedním z hlavních je status značky, která se obecně prezentuje jako prestižní a k takovému statusu se plastový mobil příliš nehodí, byť by měl být určeno pro děti a méně náročné uživatele. Druhým důvodem neúspěchu by jistě byla příliš vysoká cena za plastový mobil, ale nyní je asi zbytečné analyzovat vzdálenou minulost.

Nicméně, plast stále zjevně narušuje klidný spánek některých návrhářů a designerů, takže tady máme koncept iPhone 6c, tj. něco jako pokus o druhý pokus...

Koncept navazuje na obliny, se kterými přišel iPhone 6, ale přidává ostřejší barvy ve stylu Nokia Lumia 5xx a 6xx...

Návrhář vsadil na jemnější linky, takže tento návrh kupodivu nevypadá úplně špatně, resp. vypadá mnohem lépe než původní iPhone 5C. Svou zásluhu na tom jistě mají i propracované detaily...

Přesto nezbývá než doufat, že vedení Apple již nikdy nepřipustí podobný experiment a nadále se bude věnovat prémiovému segmentu.

Zdroj zprávy je zde. Najdete tam obrázky v původním rozlišení.

Články na podobné téma:Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=14336