Palmserver.cz

Apple plánuje tři nové iPhony
Publikováno: Neděle, 27.01. 2019 - 00:00:00
Téma: iPhone


Apple tento rok plánuje představit nový iPhone se třemi snímači a další levnější LCD model. Navzdory nepříliš výrazným prodejům současného modelu iPhone XR LCD společnost plánuje rozšířit nabídku iPhonů v různých cenových kategoriích. Jako většina zbylých výrobců i Apple čelí úpadku prodeje, protože zákazníci si pořizují nové přístroje méně často.

Apple má v současnosti několik iPhonů s duálními snímači, ale jiní výrobci včetně Huawei a LG již mají přístroje alespoň s třemi. Samsung dokonce uveřejnil model Galaxy A7 střední cenové kategorie, který má tři snímače. Přidat třetí snímač by Applu umožnilo nabídnout zákazníkům vítané fotografické vychytávky, jako například vylepšená rozostřená pozadí. Zvěsti o plánovaném iPhonu s třemi snímači kolovaly již v minulosti.

Apple se údajně příliš nehrne do výroby dalšího cenově dostupného XR přístroje. Daný model je ovšem ve fázi vývoje již několik měsíců a bylo by příliš drahé a obtížné najednout změnit názor. Do roku 2020 Apple nicméně plánuje vyrábět všechny své iPhony s OLED displeji, které nabízejí kvalitnější kontrast a reprodukci barev.

iPhony v současné době vyhlížejí jako méně přijatelná varianta vůči modelům od Huawei a dalších společností, které jsou alespoň pro tuto chvíli technologicky pokročilejší. Bude proto zajímavé sledovat, jak se společnost Apple posune v tomto a příštím roce a pokusí se opět získat převahu. V mezičase nicméně stále musí prodávat iPhony, takže to vypadá, že XR s nimi zůstane aspoň do roku 2020.

Zdroj zprávy je zde.Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15593