Palmserver.cz

Sony Xperia 2: Co již víme?
Publikováno: Pondělí, 17.06. 2019 - 00:00:00
Téma: Apple


Sony Mobile obvykle uveřejňuje nový smartphone každých šest měsíců. Společnost tradičně uvádí nové smartphony na veřejné události Mobile World Congress konající se v únoru a následně na akci IFA v září.

Na letošním MCW Sony změnil strukturu pojmenovávání smartphonů, a představil smartphone Xperia 1, stejně jako smartphony Xperia 10 a Xperia 10 Plus. Nyní se společně podívejme na to, co v tuto chvíli víme o nástupci smartphonu Xperia 1, prozatím známém jako Xperia 2.

Datum uveřejnění

Sony by mohl tento smartphone uveřejnit již na zářijovém IFA. Nedávné zprávy naznačují, že na smartphonu se intenzivně pracuje, takže bychom se ho mohli dočkat v září. To by ovšem znamenalo, že by smartphone byl uveden pouhé čtyři měsíce poté, co se prodával smartphone Xperia 1. Sony by se proto mohl rozhodnout smartphone Xperia 2 místo toho uvést až v únoru 2020 na akci MWC.

Dosavadní zprávy

16. května Cashkaro a OnLeaks publikovaly vyhotovení smartphonu, který má údajně být smartphonem Xperia 2. Design ukazoval smartphone s designem podobným smartphonu Xperia 1, ale s trojitým zadním systémem snímačů v levém horním rohu namísto středového umístění.

Zpráva rovněž tvrdila, že smartphone Xperia 2 bude měřit 158 x 68.3 x 8.3 milimetrů, což by znamenalo, že bude o devět milimetrů kratší a o 0.4 milimetru užší než Xperia 1. Také se objevila zmínka, že smartphone Xperia 2 by mohl mít displej o velikosti 6.1 palce, na rozdíl od displeje o velikosti 6.5, kterým se může pochlubit Xperia 1.

Zdroj zprávy je zde.Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15718