Palmserver.cz

Na Google Play si lze dočasně zdarma stáhnout placené aplikace a hry
Publikováno: Středa, 27.11. 2019 - 06:00:00
Téma: Android


Na Google Play si lze stáhnout zdarma aplikace a hry, které jsou normálně placené. Akce platí jen omezenou dobu, je proto třeba si nainstalovat aplikace a hry co nejdříve. Po skončení akce vám zůstanou a můžete je kdykoliv používat. Podívejme se na akční nabídky Google Play.

Užitečné aplikace zdarma

Aplikace Numberwitz potěší milovníky čísel. Její součástí jsou různé matematické výpočty a převody. Zadejte této aplikaci číslo a prozradí vám o něm vše. Aplikace Crypto Helper ocení příznivci kryptoměn. Jedná se o velice rychlý a bezpečný šifrovací nástroj. Máte rádi superhrdiny? Stáhněte si aplikaci SHSb (Supehero Databases), která obsahuje rozsáhlou databázi superhrdinů.

Možnost jediným kliknutím vypnout reakci displeje na dotyky se může hodit. Nabízí ji užitečná aplikace Touch Block Pro. Potřebujete se studovat hudební partitury? V tomto případě oceníte aplikaci My Sheet Music - Sheet music viewer, music scanner.

Chcete mít krásnou pevnou postavu a pochlubit se svaly? Nemusíte chodit do fitness centra. S aplikací Home Workouts Gym Pro (No ad) můžete cvičit doma.

Zahrajte si zdarma hry a pobavte se

Google Play nabízí ke stažení zdarma několik zajímavých her. Můžete zkoumat světy a plnit různí úkoly ve hře Into the Sky nebo zastavit invazi vesmírných červů ve hře Reclamation. Hra Hills Legend: Action-horror (HD) vás zavede do děsivého prostředí plného záhad a nebezpečí. Chcete si vyzkoušet žonglování? Hra iJuggle Pro: The Improved Juggling Experience vám tuto příležitost nabízí.

Toužíte se stát alespoň na chvíli hrdinou? Tuto možnost vám nabízí několik her. Ve hře Hero's 2nd Memory : Shooting RPG budete bojovat s netvory a vysvobozovat otroky. Do role bojovníka Ninja, který bojuje s nepřátelskými roboty vás obsadí hra Stickman Ghost 2: Gun Sword - Shadow Action RPG .

Pokud máte kromě boje rádi i magii, bude pro vás tou správnou volbou role obránce hradu ve hře Leprica PRO - Castle Battle Tower Defense.

Chcete se stát bojovým robotem? Robotická bojová hra Superhero Fruit Premium: Robot Wars Future Battles vám to umožní. Střílet jablka, meloun nebo skleněné láhve není zrovna dobrý nápad, to však neplatí ve hře Project Archery : Shoot Apples With Physics. Tam můžete střílet jablka, melouny i skleněné láhve dle libosti a navíc se u toho budete bavit.

Zdroj:svetandroida.cz androidpolice.com

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15833