Palmserver.cz

Příští Galaxy Fold by mohl mít super rychlé nabíjení
Publikováno: Úterý, 07.01. 2020 - 00:00:00
Téma: Krátké zprávy


Nadcházející skládací smartphone od Samsungu bude mít „super rychlé“ nabíjení, aspoň soudě podle kódu, který se nachází v nejnovější verzi One UI, rozhraní pro Android od Samsungu.

Konkrétně jde o kódový řetězec říkající „bloom_front_charging_effect_superfast“, který pak odkazuje k animační složce pro příští Galaxy Fold smartphone.

Tato konkrétní animace bude zobrazena na malém vnějším LED displeji. Pro Samsung pak „super rychlé nabíjení“ znamená 25W nebo 45W při zapojení smartphonu do zásuvky. V současnosti je tato rychlost nabíjení dostupná na smartphonu Galaxy S10 5G a oboje na Note 10 a Note 10+.

Power Delivery je pak univerzálním standardem rychlého nabíjení, který podporuje celá řada rozdílných produktů, včetně laptopů, smartphonů a tabletů.

Zatímco tato technologie je univerzální, síla nabíjení, kterou konkrétní produkt může přijmout, se liší. Obvykle v závislosti na velikosti daného produktu a jeho vnitřní baterie.

Příští Galaxy Fold smartphone pak takřka určitě bude mít dvě ve stejnou dobu běžící vnitřní baterie, které od sebe oddělí skládací mechanismus.

To znamená, že kapacita baterie by mohla být vyšší a využívat větší rychlosti nabíjení. Dosavadní zvěsti však naznačují, že aspoň jedna z obou baterií by mohla být relativně malá.

Očekává se pak, že Samsung představí svůj nový Galaxy Fold smartphone společně s Galaxy S11/S20 na veřejné akci konající se v únoru, takže zbývá jen krátký čas, než zjistíme, co je pravdy na stávajících zprávách o tomto smartphonu.

Zdroj zprávy je zde.Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15865