Palmserver.cz

iPhone SE 2 bude uveden na trh začátkem dubna
Publikováno: Čtvrtek, 27.02. 2020 - 22:40:00
Téma: Krátké zprávy


Epidemie čínského koronaviru sice přidělává společnosti Apple problémy s výrobou jeho produktů, přesto hodlá uvést na trh svůj iPhone SE 2 již začátkem dubna. Na co se již brzy můžeme těšit?

Bude se nový iPhone jmenovat SE 2?

O novém iPhonu společnosti Apple se sice hovoří jako o iPhone SE 2, jedná se však o pracovní název, sloužící pro jednodušší zařazení modelu do dané kategorie. Mnohem pravděpodobněji se bude nový iPhone jmenovat iPhone 9. Důvodem je nejen vyplnění dosavadní číselné mezery mezi modely iPhonem 8 a X. Názvu iPhone 9 nahrává velká podobnost s iPhone 8.

Co můžeme čekat od nového iPhone?

Nový iPhone se bude svým vzhledem i rozměry velice podobat iPhone 8. Jediným rozdílem budou matná skleněná záda, podobná iPhonům 12 Pro a logo zarovnané na střed zad. U designu nelze čekat žádnou velkou změnu.

Naopak značného vylepšení se má dočkat hardwarem, jehož centrem má být chipset A13 Bionic, který najdeme v iPhonech 11 a 11 Pro. Apple ho také vybaví novinkou 3 GB RAM paměti. Novinka má dorazit ve dvou variantách, které se liší kapacitou úložného prostoru, Jedna varianta počítá s úložným prostorem 64 GB, druhá bude mít 128 GB prostoru pro data. Kapacita jeho baterie nabude nijak závratná, má činit pouze 1700 mAh.

Fotoaparát by se měl dočkat vylepšení, údajně má mít stejnou konfiguraci snímačů, jakou mají iPhony 11. Stejně jako tyto telefony má být vybaven jedním standardním a fotoaparátem a druhým se širokoúhlým záběrem. Tento nový iPhone by měl být představen koncem března a začátkem dubna by se měl objevit na trhu.

Dočkáme se iPhone SE 2 Plus?

Analytik Apple Ming-Chi Kuo předpověděl iPhonu SE 2 nástupce, který se objeví v roce 2021 jako iPhone SE 2 Plus s celoobrazovkovým designem a bez ID obličeje. Bude vybaven dotykovým snímačem otisků prstů, zabudovaném do tlačítka napájení a 5,5 nebo 6,1 palcovým LCD displejem.

Zdroj:letemsvetemapplem.eu macrumors.com letemsvetemapplem.eu idnes.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15897