Palmserver.cz

Apple možná uveřejní iPhone 12 později kvůli koronaviru
Publikováno: Čtvrtek, 02.04. 2020 - 00:00:00
Téma: Apple


Apple údajně zvažuje oddálit uveřejnění nadcházející série iPhonů, která by se měla nazývat iPhone 12.

Společnost obvykle nové iPhony představuje v září. Ale vzhledem k pandemii koronaviru a z ní vycházejících problémů, Apple nyní zvažuje možnost, že by uveřejnění iPhonu o několik měsíců oddálil.

Podle dostupných zdrojů Apple plánuje iPhony začít vyvážet ve velkém množství v srpnu namísto června, jak činil v předchozích letech. K této změně mělo dojít nedávno a naznačuje, že by se masová výroba nového iPhonu mohla o několik měsíců opozdit.

Další zvěsti naznačují, že i slabá zákaznická poptávka Apple přiměla uveřejnění iPhonu 12 oddálit. Navíc inženýrské práce na prototypech nových iPhonů utrpěly kvůli omezením vyplývajícím z epidemie koronaviru. Apple například nebyl schopný cestovat do Číny, aby s místními továrnami pracoval na iPhonu 12, který by s velkou pravděpodobností měl mít k dispozici 5G.

Série iPhone 12 by měla zahrnout čtyři nové iPhony: iPhone o velikosti 5.4 palce, dva modely o velikosti 6.1 palce a nový model o velikosti 6.7 palce. Všechny čtyři iPhony by měly mít OLED displeje a podporu pro 5G síť. Ty dražší z nich by rovněž mohly mít trojitý systém snímačů a LiDAR senzor.

Apple by měl finální rozhodnutí učinit do května. Přinejhorším by se pak mělo uveřejnění iPhonu 12 odsunout na rok 2021.

Zdroj zprávy je zde.Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15916