Palmserver.cz

Jak nahrát WhatsApp video hovor na Android smartphonu
Publikováno: Pondělí, 13.04. 2020 - 00:00:00
Téma: Krátké zprávy


Někdy může být užitečné nahrát na Android smartphonu WhatsApp video hovor, zejména během interview. V tomto článku se podíváme, jak na to.

Jak nahrát WhatsApp video hovor na Android smartphonu

Abyste nahráli WhatsApp video hovor na Android smartphonu, je nezbytné si aplikaci nainstalovat. Android tuto možnost automaticky nenabízí, ale někteří výrobci smartphonů si již navykli poskytovat možnost nahrávat displej (i se zvukem) vašeho Android smartphonu. To platí především o smartphonech Huawei. Pokud tuto možnost nemáte, musíte si nicméně stáhnout externí aplikaci.

Abyste mohli nahrávat WhatsApp video hovor na Android smartphonu, následujte tyto instrukce: Nejdříve si stáhněte aplikaci MNML Screen Recorder z Google Play Store. Aplikace je dostupná zdarma. Otevřete ji, klikněte na tři tečky v pravém horním rohu a zvolte možnost Nastavení. Klikněte na Nahrávání a aktivujte možnost Nahrávat audio. Vraťte se zpět do hlavní části aplikace a klikněte na možnost Nahrávat, která se nachází v dolním pravém rohu. Po odpočítání tří vteřin se objeví varovná zpráva, že aplikace bude nahrávat vše, co se zobrazí na displeji, i zvuk. Potvrďte svůj souhlas a nahrávání začne. Poté otevřete WhatsApp a zavolejte libovolnému člověku. Jakmile je hovor u konce, klikněte na tlačítko stop dostupné v liště nových oznámení nebo znovu otevřete aplikaci MNML a klikněte na Stop v pravém dolním rohu.

Když si budete chtít nahrávku pustit, stačí se vrátit zpět do aplikace MNML. Váš WhatsApp video hovor se zobrazí v aplikaci. Můžete si ho pustit na svém smartphonu a v případě zájmu i klidně sdílet se svými přáteli.

Zdroj zprávy je zde.Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15921