Palmserver.cz

LG Velvet se představí již 7. května
Publikováno: Čtvrtek, 30.04. 2020 - 00:00:00
Téma: Krátké zprávy


Společnost LG nedávno uveřejnila upoutávku na svůj nadcházející smartphone. Rovněž poskytla informace o tom, kdy se smartphonu dočkáme, a to formou patnáctivteřinového klipu na YouTube.

Když dojde na Android smartphony, LG je dobře známá značka, ale přece jenom nejde o Samsung nebo Google, největší výrobce prémiových smartphonů. Aby v konkurenci lépe obstála a mohla se Samsungem a Google snáz soupeřit, společnost LG opustila svou sérii G a začíná nanovo se sérií LG Velvet. LG potvrdila jméno, uveřejnila upoutávky a nyní i oznámila, kdy se nový smartphone Velvet objeví na veřejnosti.

LG Korea uveřejnila pozvánku a video na „fashion show, která se bude pyšnit inovativními designy.“ V závěru videa se objevilo datum uveřejnění smartphonu, kterým je již 7. květen letošního roku. LG zpravidla představuje své nejnovější smartphony série G na akci Mobile World Congress (učinila tak v případě smartphonů LG G5, LG G6 a LG G8, pouze smartphone LG G7 společnost představila v květnu v New Yorku). Uvedení nového smartphonu LG Velvet bude nicméně v porovnání s minulými veřejnými akcemi unikátní, protože společnost LG sdělila, že show bude předem nahraná a uveřejněná online a nikoliv vysílaná v reálném čase se živým obecenstvem.

Zdroj zprávy je zde.Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15932