Palmserver.cz

Samsung Galaxy Fold 2 přijde na trh v srpnu!
Publikováno: Sobota, 30.05. 2020 - 17:00:00
Téma: Krátké zprávy


Na trh přichází další ohebný mobil společnosti Samsung. Tato jihokorejská společnost nebude na počet kusů skromná. Jen letos má brány společnosti opustit až 3 miliony těchto telefonů. Nová ohebný smartphone Samsung Galaxy Fold 2 by se měl na trhu objevit v srpnu 2020 společně s řadou Galaxy Note 20. Na co se můžeme těšit?

Samsung Galaxy Fold 2 je důstojným nástupcem svého předchůdce. Jeho displej AMOLED naroste až do úhlopříčky 6,23“, poměr stran má být 25:9. Okolní rámečky se mají zmenšit tak, že se do nich nevejde ani selfie kamera. Ta má být umístěna v otvoru displeje. Displej má nabídnout rozlišení 819 x 2267 pixelů.

Stěžejní novinkou má být vestavěné S Pen. Hlavní předností tohoto telefonu sice není fotoaparát, přesto s ním pořídíte vysoce kvalitní snímky. Tajemství jedinečnosti Samsung Galaxy Fold spočívá v čipu Snapdragon 855, který najdete v těch nejlepších smartphonech.

Samsung Galaxy Fold má mít několik verzí, které se liší materiálem. Má se jednat o hliníkovou, nerezovou či keramickou verzi. Barevné varianty mají být modrá, stříbrná, zlatá, růžová a černá.

Zdroj:svetandroida.cz tomsguide.com smartmania.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15943