Palmserver.cz

Google Maps testuje novinku, která má usnadnit orientaci
Publikováno: Pondělí, 22.06. 2020 - 14:55:00
Téma: Krátké zprávy


Google Maps je velice známá hojně používaná aplikace společnosti Google. Velice šikovný je její nástroj Street View, který pomůže lépe se orientovat. Společnost Google chystá novinku, díky níž vám tento nástroj ještě více usnadní orientaci.

Street View vám pomůže v orientaci, když se virtuálně rozhlížíte po místě, které je pro vás neznámé. Tento nástroj oceníte i v případě, že si chcete některé místo osvěžit v paměti. Společnost Google vám chce ještě více usnadnit orientaci a proto přišla s novinkou.

Ve Street View se mají na několika místech objevit nové popisky s informacemi o nebližších důležitých místech, jako jsou například obchody, památky nebo restaurace. To se hodí zejména v případě, že chcete zjistit informaci o konkrétní budově. V současnosti musíte kvůli tomu přepínat zpět do mapy. S tím však bude brzy konec, novinka ve Street View vám naservíruje potřebné informace.

S tímto vylepšeným prostředím se setkávají uživatelé v některých velkých městech, například v New Yorku. Google testuje tuto svou novinku ve velkých městech.

Google Maps si lze nainstalovat zdarma zde

Zdroj:svetandroida.cz 9to5google.com

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15954