Palmserver.cz

Moleskine Journey  stylový digitální deník pro iPhony
Publikováno: Čtvrtek, 30.07. 2020 - 23:45:00
Téma: Apple


V nabídce společnosti Moleskine najdeme nejen papírové diáře a zápisníky. Její nabídka obsahuje také digitální nástroje, Jedním z nich je mobilní aplikace pro iOS Moleskine Jouney.

Moleskine Journey není jen obyčejný digitální zápisník

Aplikace Moleskine Journey vás zaujme svým jednoduchým a současně elegantním designem. Jedná se o originální digitální zápisník se spoustou užitečných funkcí. Ihned po spuštění aplikace se objeví tři úvodní obrazovky, které vám stručně představí účel této aplikace. Po přihlášení či registraci získáte přístup k jejím funkcím. Hlavní stránka aplikace osahuje několik sekcí.

Můj den je místo v sekci Cíle na daný den, kde si můžete nastavit své denní cíle i přidat vlastní zvyky. Díky možnostem kontrolovat a sledovat své cíle vám sekce Cíle na daný den vám pomůže efektivně hospodařit s časem. Nechybí ani sekce Plánovač, která vás naučí plánovat. Najdete v ní přehled všech vašich úkolů a událostí, místo pro naplánování a naplánování provádění vašich aktivit.

Sekce Deník pro zápisky slouží k zapisování vašich myšlenek, poznámek. Podobnou funkci má i sekce Foto deník, jen místo zápisků používáte fotografie. Vyznavači zdravého životního stylu ocení sekci Jídelníček, ve které zdokumentují slovy i fotografiemi, co snědli během dne. Tato sekce jim zajistí výborný přehled o jejich stravovacích návycích.

Nevýhoda Moleskine Journey

Aplikace Moleskine Journey má jedinou velkou nevýhodu. Jedná se o placenou členskou službu s krátkou bezplatnou zkušební verzí. Zkušební doba je velmi krátká, trvá pouhý jediný týden. Navíc možnost využít jí bezplatně je nulová, k dispozici budete mít pouze read-only režim. Naštěstí cena předplatného není nijak vysoká, měsíční předplatné činí 119,- Kč. Noví uživatelé mají možnost využít akční nabídky v podobě ročního předplatného v hodnotě 649,- Kč.

Zde se můžete přihlásit k členské službě a získat přístup k aplikaci.

Zdroj:apps.apple.com jablickar.cz moleskinejourney.com

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15971