Palmserver.cz

TCL MOVETIME Family Watch MT43A  chytré hodinky pro seniory
Publikováno: Pátek, 25.09. 2020 - 07:00:00
Téma: Krátké zprávy


Současný trh nabízí chytré hodinky pro různé kategorie uživatelů. Výjimkou nejsou ani senioři. Již během letošního podzimu se objeví TCL MOVETIME Family Watch MT43A, chytré hodinky, které nabídnou seniorům užitečné funkce i možnost je využít jako miniaturní telefon.

Funkce, které pomáhají seniorům

Chytré hodinky TCL MOVETIME Family Watch MT43A jsou vyrobené na míru seniorům. Detekce pádu, monitorování srdečního tepu i kvality spánku, hands-free vytáčení telefonních hovorů jsou funkce, které mohou seniorům pomocí.

Nechybí ani funkce připomenutí času, která starším lidem připomene, kdy je třeba si vzít léky, ani funkce, která jim oznámí, že je čas se hýbat.

Velice užitečné je SOS tlačítko, jehož stisknutím může senior rychle zavolat svému kontaktu. Díky 4G připojení obdrží tato kontaktní osoba přesnou polohu seniora.

Design přizpůsobený seniorům

Chytré hodinky TCL MOVETIME Family Watch MT43A jsou přizpůsobeny seniorům nejen svou výbavou, nýbrž i designem. Jsou opatřeny dotykovým AMOLED displejem o rozměrech 41×48.5mm. Grafické prostředí hodinek obsahuje velké ikony, které zajistí dobrou čitelnost. Rovněž přijde vhod odolnost vůči vodě a prachu, zaručená certifikací IP67.

Zdroj:dotekomanie.cz technave.com svetandroida.cz

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=15987