Palmserver.cz

Domácí výroba kolébky od KlokanSoftu - druhá varianta!
Publikováno: Čtvrtek, 25.06. 2009 - 07:00:00
Téma: Doplňky


Když jsme zveřejnili článek o domácí výrobě kolébky pro HTC Touch Pro z původní krabice, netušili jsme, jak velký ohlas mezi čtenáři to vyvolá. Autor nápadu ovšem neusnul na vavřínech a pokusil se o jiné a neméně zajímavé řešení!

První stojánek na HTC Touch Pro si můžete prohlédnout na videu v článku HTC Touch Pro kolébka za babku! (český patent). Vznik nové varianty autor uvádí jako inspiraci "pivním" nápadem...

"A jak tak kamoši píšou……, jeden přes ICQ napsal: "když to otočíš na druhou stranu tak si na to postavíš pivo jako takový podtácek". Tak jsem se zasmál, ale nedalo mi to a otočil. A tak na to koukám a říkám si "sakra to bude multifunkční krabice", proč tady neudělat další konektor? Takový na rychlovku, připojim přenesu, natáhnu cabík, dotáhnu MP3 a běžim. Tož a tak se stalo. Je to konektor opravdu na rychlovku. Nechat ho tam celý den bych se asi bál, že se kolem protáhne kočka a konektor vylomí a HTC spadne, i když jsem to tak na letmo testoval na kabelu a drží to dobře, ale i tak opatrnosti neškodí. Pozor bez toho konektoru to tam samo nestojí!"

A takto vypadá výsledek autorova snažení...

Nám se toto řešení líbí ještě více než to první. Zabírá sice trochu více místa na stole, ale vypadá velmi elegantně a profesionálně. Málokdo by asi hádal na "kutilskou" práci. Jestli máte podobné hotové vlastní nápady, sem s nimi!

Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3861