Palmserver.cz

Palmserver i přes prázdniny na plný plyn!
Publikováno: Pondělí, 29.06. 2009 - 07:00:00
Téma: Tiskové zprávy


Začíná čas dovolených, prázdnin a různých letních radovánek. Je to období, kdy většina lidí relaxuje a nabírá další síly. Také autoři Palmserveru jsou jen lidé a potřebují zasloužený oddech, ale jak to udělat aby naši čtenáři nepřišli o zajímavé články a my o čtenářskou přízeň?

Bez dočasného kompromisu to neumíme, ale snad naše čtenáře alespoň částečně uspokojí naše řešení...

V běžné pracovní dny vydáváme 7-8 článků a krátkých zpráviček. To je na českém, ale i na světovém internetu v oblasti inteligentních mobilit (PDA, MDA, GPS...atd.) unikátní záležitost a stojí nás spoustu energie, práce a hlavně času. V mnoha případech přicházíme s recenzemi, upoutávkami na software a dalšími informacemi jako první, což vyžaduje nejen neustálé prohledávání hlubin Internetu, ale hlavně živou komunikaci s celou řadou tuzemských i zahraničních přátel a partnerů.

Snad nám tedy odpustíte, že v tomto týdnu budete trochu ochuzeni o vyloženě horké novinky a část článků. Připravili jsme pro vás několik (3 až 4) článků na každý den dopředu. Připraveny jsou dvě recenze vynikajících GPS navigací a sada článků o zajímavých aplikacích pro Windows Mobile. Několik článečků jsme připravili i pro PalmOS. V příštím týdnu již bude vše v normálním režimu a pokud nás na naší krátké dovolené nesežerou žraloci, neumlátí kroupy nebo nezničí nějaké jiné katastrofy, tak od úterý 7.7. 2009 (v pondělí je státní svátek) zase pojedeme na plný výkon a to po celé prázdniny.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám vydařenou dovolenou, parádní počasí, spoustu skvělých zážitků a bezpečný návrat domů

Vaše redakceTento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3880