Palmserver.cz

Další české počasí pro Android!
Publikováno: Čtvrtek, 10.03. 2011 - 06:00:00
Téma: Android


Byli jsme upozorněni na novou českou aplikaci Widget In-počasí. Protože máme radost s každého českého programu, dovolíme si vám nabídnout krátkou upoutávku.

Widget zobrazuje předpověď počasí a aktuální teploty ve vámi zvoleném městě. Nechybí ani zobrazení zprávy o počasí z portálu in-pocasi.cz (např.: "Odpoledne Česko zasáhnou silné bouřky"). Widget umí zobrazit i aktuální čas a je tedy praktickým rozšířením plochy hlavní obrazovky...

Ve widgetu máte na výběr ze 4 formátů. Největší formát zobrazuje hodiny, aktuální teplotu, počasí na dnešní den a aktualitu. Nejdelší widget zobrazuje dlouhodobou předpověď počasí na 6 dní. Malé widgety zobrazují předpověď na dva dny nebo aktuální teplotu na Vámi zvolené meteostanici. Výběr formátu provedete v nastavení.

Widgetů s počasím je hodně, ale žádný z nich není ryze český. Předpovědi pro tento widget jsou každý den připravované odborníky z in-pocasi.cz. Zároveň nabízíme největší síť meteostanic (dozvíte se tak na desetinu přesnou teplotu ve Vašem městě).

Oficiální stránky aplikace s možností stažení programu jsou tady.

Sesterskou aplikaci In-počasí najdete tady...

Pro zvětšení si klikněte na obrázekTento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=7311