Palmserver.cz

Drsný šerif pro Windows Mobile
Publikováno: Pondělí, 12.09. 2011 - 08:00:00
Téma: Windows Mobile


Aplikace SureCop v1.2 můmůže nejen při ztrátě přístroje,a le i v jiných situacích. jedná se o dosti proúpracovaný program, který ale zase není příliš složitý pro běžného uživatele. Třeba se vám bude hodit.

Jelikož přístroje s Windows mobile většina uživatelů používá jako skutečné kapesní počítače (a nikoli jako pouhé multimediální prohlížečky a herní konzole jako u jiných mobilních OS), tak většinou obsahují příliš cenná data, na to abychom takové přístroje nechali jen tak bez promyšlené ochrany.

Instalace programu se vyhne obvyklé otázce na umístění a provede se ihned do úložného prostoru přístroje, což je vzhledem k určení pochopitelné. Aplikace mmůže zaznamenávat trasu a pozici přístroja a informovat o ní pomocí SMS na předem zadané číslo, ale také umí vymazat přístroj a uvést jej do továrního nastavení. Tím lze z větší části zamezit zneužití dat...

Další obrázky ukazují obsah menu, hlavní volby a nastavení. Vůbec to nevypadá složitě, ale program přitom zasatane kus práce, kterou oceníte, když je skutečně zle!

Oficiální stránky aplikace jsou zde. Program má 15tidenní zkušební verzi. Plná cena aplikace je 14.95 USD (nedávno slevněno z 19,95 USD).

Pridat.eu Sdílet

Články na podobné téma:


Tento článek si můžete přečíst na webu Palmserver.cz
https://palmserver.cz

Tento článek najdete na adrese:
https://palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=8471