Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6620
Komentářů: 2024

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Filmová místa nejen pro Windows Phone

Sponzorované odkazy:


Česká aplikace Movieloci je multiplatformní a kromě Windows Phone je také dostupná pro Android a iOS. Aplikace je zdarma a potěší všechny milovníky filmů, a to nejen českých! Přes 12.000 filmových míst z více než 1.500 filmů jen na území České republiky a Slovenska. Zveme vás na prohlídku programu.

Aplikace je mobilním klientem pro internetovou službu filmovamista.cz, která nabízí sympatické vyhledávání zajímavých míst, kde se točily nějaké známé filmy, seriály nebo pohádky. Skvělá věc pro filmové fandy, ale také pro rodinné výlety. Jak sami později uvidíte, tak naše země má takových míst bezpočet a fakticky na ně narazíte na téměř každém rohu, za což samozřejmě vděčíme krásám naší země a často i architektonické a stavitelské zručnosti našich předků. Nicméně, aplikace se ani zdaleka neomezuje pouze na české nebo slovenské filmy nebo jen na místa v České republice a na Slovensku. Program toho nabízí mnohem více!

Po standardní a bezproblémové instalaci, která nevyžaduje žádná nepatřičná práva, se dostaneme na hlavní stran, kterou tvoří zoomovatelná mapa. Aplikace má pouhé 3 obrazovky - mapa, místa a filmy, mezi kterými se přepíná horizontálním listováním. Ze spodní lišty se dostaneme k informaci o aplikaci a k nastavení...

Nastavení je ovšem slíbeno až od další verze, takže se hned můžeme podívat, jak se s aplikací pracuje. Je to velmi jednoduché a intuitivní. Prakticky není třeba žádného návodu, protože stačí si na mapě vybrat některé z míst (čísla na mapě oznamují počet míst v dané oblasti, kde se něco natáčelo) a hned se dostaneme k potřebným informacím. Můžeme hledat podle filmů...

...a vzpomínat na scény, které se nám líbily a následně navštívit skutečná místa, kde se tyto scény točily. Nechybí ani podrobnější informace o zvoleném filmu...

Detail konkrétního místa pak ukáže fotografii (v nižší kvalitě) a souřadnice pro GPS, aby se místo dobře hledalo. Databáze míst je velmi bohatá, takže o zábavu je na dlouho postaráno...

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout z Windows Phone store. Velmi pěkná a snadno ovladatelná věc, která se bude hodně líbit. Doporučujeme vyzkoušet.

Pro Android můžete stahovat zde a pro iOS (iPhone a iPad) tady.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 04.03, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Phone
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Phone

"Filmová místa nejen pro Windows Phone" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.


Setelah melepas Kilian Fischer ke Wolfsburg (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 08.07. 2022 - 11:34:12
Setelah melepas Kilian Fischer ke Wolfsburg dengan biaya Ł2,25 juta, kapten Enrico Valentini dan pemain baru Jan Gyamerah akan bertarung untuk memperebutkan posisi bek kanan yallashoot, yallashoot piala dunia 2022 , yallashoot berita bola terbaru , yallashooot live , yallashoot live world cup 2022 , yallashoot live november 2022 Sementara itu, Arsenal belum secara resmi mengkonfirmasi daftar pemain yang telah melakukan perjalanan ke Jerman, tetapi pemain seperti Granit Xhaka , Thomas Partey, Aaron Ramsdale , Bukayo Saka dan Martin Odegaard tampaknya semuanya absen setelah periode internasional.


[ Odpovědět ]

Re: Filmová místa nejen pro Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 18.08. 2022 - 04:11:40
This is pretty cool. I am a person who loves to watch movies and my requirements for movies are quite large bubble shooter.


[ Odpovědět ]

Re: Filmová místa nejen pro Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 10.05. 2023 - 09:35:37
Díky aplikaci Garten Of Banban Movieloci můžete najít filmová místa z celého světa. Aplikace vám umožní vyhledat místa, kde se natáčely vaše oblíbené filmy a seriály, jako jsou například Harry Potter, Pán prstenů, Záskok, Mission: Impossible, Forrest Gump a mnoho dalších.


[ Odpovědět ]

Re: Filmová místa nejen pro Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 20.07. 2023 - 06:43:16
Oceňuji podrobnosti a doporučení, která jste nabídli. Abych se dozvěděl více, pokusím se to lépe uchopit funny shooter.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund