Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6603
Komentářů: 1934

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

MyRoll - Inteligentní fotogalerie pro Android a iOS

Sponzorované odkazy:


Aplikace MyRoll je příjemná fotogalerie, která zobrazuje fotografie a jiné obrázky elegantně a s výbornou optimalizací využití plochy displeje. Pro zbytečnosti tady není místo. Aplikace je ke stažení zdarma.

Aplikace MyRoll bohužel vyžaduje práva, na která z našeho pohledu nemá žádný opodstatněný nárok a dokonce až hraničí s drzostí. Identita telefonu nebo čtění v kontaktech, kalendáři a účtech je daleko za čarou toho, co jsme ochotni akceptovat, ale pokud to někomu nevadí nebo věří producentovi (aplikace je poměrně populární), tak je to jeho věc. Nicméně, podívejme se alespoň krátce na to, co aplikace umí...

Po standardní instalaci se objeví několik stránek s tipy, jak aplikaci používat a co umí. Pak se nabídne možnost registrace, kterou lze přeskočit a teprve potom se začnou načítat obrázky. Záleží na hardware vašeho telefonu nebo tabletu a na počtu a rozlišení obrázkům, jak dlouho to bude trvat. V našem případě to trvalo přes dlouhých 7 minut, než se vše načetlo. Aplikace má dvě záložky - Galery a Momenst. Ta druhá má pěkně časově zařazené skupiny snímků, což se může hodit pro lepší orientaci. Zobrazení vybraných galerií je příkladné. Čistý design připomínající dlaždice s Windows Phone plně využívá místo na displeji a poskytuje tak výborný přehled o obsahu galerie...

Po rozkliknutí obrázku se dostaneme na detaily, možnost mazání a sdílení. Mimochodem na snímku je cca 11cm saranče vyfocená v Ostravě!

Přepínání mezi Galeriemi a Moments je rychlé a je jen na uživateli, který mód mu v tu chvíli více vyhovuje. V Galerii se dá vybrat jen složka. Moments po rozkliknutí vertikální "trojtečky" u časového razítka nabídne další volby, takže lze zařazovat záložky a tak podobně...

Aplikace kromě obrázků zvládá i videa...

Vcelku povedená aplikace, která ovšem vyžaduje patřičný výkon hardware. Nebýt přílišné zvědavosti a nároků na neodůvodněná práva, mohli bychom, tuto aplikaci doporučit k vyzkoušení, protože po funkční stránce a s ohledem na výbornou ovladatelnost je to velmi zajímavý software.

Aplikaci můžete zdarma stahovat z Google Play nebo z iTunes. Tady je oficiální ukázka fungování aplikace...

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 18.07, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"MyRoll - Inteligentní fotogalerie pro Android a iOS" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.


Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund