Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6579
Komentářů: 1899

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Pořizujte animované GIFy s Kofolou

Sponzorované odkazy:


Kofola má aplikaci pro Android a iPhone, která nabízí pořizování kratičkých videí fotoaparátem a jejich uložení v populárním formátu obrázkové animace GIF. Udělali jsme pro vás kartičkou recenzi.

Aplikace má rozhraní, které by měli zvládnout všichni, kdo ovládají fotoaparát na svém smartphone, přičemž některé mírně pokročilejší funkce lze prostě ignorovat...

Po standardní instalaci čeká uživatele několik vtipných animací na téma Neřeš-Kofola, které lze přeskočit nebo si je prohlédnout.

Následně aplikace nabídne galerii již vytvořených GIFů jinými uživateli, které lze sdílet nebo lajkovat. Velké tlačítko "Vytvořit GIF" uživateli otevře speciálně upravený fotoaparát. V jeho nastavení si pak lze stanovit počet snímků, které mají animovaný GIF tvořit (2 až 8) a také rychlost a tím i plynulost animace. Z prostředí fotoaparátu pak lze zvolit i mřížku nebo vypnout/zapnout blesk...

Pak je již na uživateli, co vyfotí. Udělá se krátká série snímků (dle volby 2 až 8) a na základě toho se vytvoří výsledný animovaný GIF. Ten lze "vytunit" v jednoduchém editoru, který umí několik barevných a "uměleckých" filtrů a také umí přidat text. Animaci lze ovšem vytvořit i z již dříve nafocených fotografií, které nalezneme ve volbě "Tvoje obrázky". Aplikace si je vytáhne z přístroje a nabídne v přehledné galerii. Z ní se označí vybrané obrázky a v dalším kroku se opět vytvoří GIF...

Další důležitou nebo spíše nezbytnou funkcí aplikace je sdílení. Sdílet se dá na facebooku, Twitteru, Google+ nebo e-mailem. Je to jednoduché a pohodlné, protože aplikace využívá používaných účtů, takže se jen vybere cílový kontakt. Výborné je, že v aplikaci si lze nastavit, jestli si uživatel přeje svoje díla veřejně ukazovat (v galerii GIFů této služby) nebo si je nechá jen pro přátele (sdílení).

Tady jsme udělali primitivní pokus na ověření. Nedalo nám to žádnou práci a tomu odpovídá i výsledek, ale když si dá někdo skutečně záležet, mohou být výsledky vtipné a zábavné pro tvůrce i ty, kterým se výsledný animovaný obrázek pošle. Ukázky hotových Gifů od jiných lidí si můžete prohlédnout na stránkách www.nereseni.cz.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Aplikaci můžete zdarma stahovat z Google Play nebo iTunes. Zábavná a příjemná aplikace, kterou doporučujeme vyzkoušet. Dají se s ní dělat pekelné věci a je jen na fantazii uživatele, co s ní vytvoří.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 20.06, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Pořizujte animované GIFy s Kofolou" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund