Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6552
Komentářů: 1886

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

MHD Praha pro Windows Phone zdarma

Sponzorované odkazy:


Nová česká aplikace MHD Praha od pana Jana Kalfuse přináší rychlé vyhledávání pražských spojů hromadné dopravy. Skvělá věc pro místní, přespolní i turisty. Pojďte si to vyzkoušet.

Aplikace využívá pro vyhledávání data ze stránek Dopravního podniku Praha, jsou tedy vždy aktuální a přesné. Aplikace je kompletně zdarma. Na stránce s výsledky se pouze zobrazuje malá reklama. Do budoucna je plánována také placená verze bez reklam a s dalšími vychytávkami. Tolik oficiální úvodní text a nyní se pojďme již podívat, jak aplikace vypadá a hlavně jak funguje.

Design programu je minimalistický, ale o to více přehledný. Bez zbytečné grafiky a podobných "vymožeností". Bílé fonty na černém podkladu jsou dobře čitelné a také velikost fontů můžeme pochválit. Co ovšem pochválit naopak nemůžeme jsou vyžadovaná práva aplikace, kde se neomluvitelně vyskytuje požadavek na identitu vlastníka. To bohužel deklasuje jinak užitečnou aplikaci a mnohé uživatele to odradí od instalace. Doufejme, že v další verzi bude tato věc již odstraněna.

Z dolní lišty se dostaneme k informaci o aplikaci a také k nastavení, kde můžeme (a doporučujeme) aktivovat zobrazení rozšířených možností. To umožňuje přesnější zadání vyhledávání spojů. Oproti původnímu minimu je zde možnost zadání průjezdního bodu, přepínání času příjezdu a času odjezdu, zadání maximálního počtu přestupů, volba bezbariérových nebo nízkopodlažních spojů...

Zadání vyhledávaného spoje je jednoduché a pomáhá mu dobře udělaný našeptávač názvů stanic a zastávek. Vyhledané spoje lze přidat do oblíbených nebo vyhledat pozdější spoje...

Aplikaci můžete zdarma stahovat z Windows Phone Store. Užitečná aplikace, která se může hodit. Nebýt zmíněných výhrad vůči požadovaným právům, mohli bychom ji s dobrým svědomím doporučit. Takto ovšem je na každém uživateli, aby zvážil případná rizika.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 05.11, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Phone
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Phone

"MHD Praha pro Windows Phone zdarma" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: MHD Praha pro Windows Phone zdarma (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 05.11. 2014 - 18:15:48
Není to škoda práce, když máme WMM jízdní řády?


[ Odpovědět ]

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 05.12. 2021 - 22:38:49
Ive never worked with a company whose customer service is as excellent as their products. I would recommend this printing center to you if youre in need of one. They have a fast delivery service and can take high-volume orders. Here is the https://www.digitekprinting.com/canvas-prints-2 to their site.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.38 sekund