Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6596
Komentářů: 1908

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Psací stroj s E-Ink displejem

Sponzorované odkazy:


Hemingwrite je speciální psací mašinka pro spisovatele, tvůrce e-booků a další lidi, kteří se nechtějí nechat vyrušovat od psaní a potřebují spolehlivý, ale pohodlný nástroj.

Textový editor typu MS Word je dnes v každém počítači jako nejnutnější základ. To platí i pro mobily a tablety, takže se může zdát, že vymýšlení nebo spíše "znovuobjevování" zastaralého konceptu jednoúčelového psacího stroje je něco archaického a naprosto zbytečného. Nicméně, nemusí tomu tak být. Lidé mají různé potřeby. Psát na PC, notebooku nebo tabletu znamená celou řadu kompromisů a hlavně je to mnohem složitější než psát na původním psacím stroji. I když se to nemusí zdát, tak použití počítače přinejmenším svádí ke kontrole pošty, nakouknutí do Internetu nebo sociálních sítí a tak podobně. Prokrastinace na každém kroku! U jednoúčelového psacího stroje nic takového nehrozí a psavec se může plně soustředit na samotné psaní a nemusí odolávat pokušení "jen se podívat" na Internet nebo věnovat pozornost připomenutím, zprávám atd.

Dále je tady otázka pohodlí psaní na pořádné klávesnici. To je něco co dnešní notebooku, ale ani klávesnice k tabletům nenabízí a jen dražší klávesnice na PC nabízejí opravdu slušný komfort. Pohodlí je tedy postaveno proti mobilitě. To vše chtějí vyřešit vývojáři psacího stroje Hemingwrite...

Stroj má hliníkovou konstrukkci, pohodlnou klávesnici, E-Ink displej a baterie, které zajistí více než 6 týdnů každodenního psaní. Stroj má i moderní bezdrátové technologie (WiFi a BT), které dovolují zálohu na cloud, takže v případě ztráty, poškození nebo zcizení stroje není práce ztracena a spisovatel se dostane ke svým souborům. Není to zařízení pro každého, ale své zákazníky si asi snadno najde...

Zdroj zprávy je zde. Oficiální stránky projektu jsou na hemingwrite.com.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 10.11, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Psací stroj s E-Ink displejem" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Psací stroj s E-Ink displejem (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 10.11. 2014 - 15:35:45
Konecne po dlouhe dobe nejake skutecne nove a inovativni zarizeni!


[ Odpovědět ]

Re: Psací stroj s E-Ink displejem (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 17.01. 2020 - 12:52:25
Sports Wallpaper Jacket Printing Merch 2


[ Odpovědět ]

In progress, this is the live streaming link for El Clasico Real Madrid vs Barcelona (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 14.04. 2021 - 00:59:12
NOBARTV In progress, this is the live streaming link for El Clasico Real Madrid vs Barcelona

Real Madrid and Barcelona are facing each other in Week 30 of La Liga at Estadio Alfredo Di Stefano, now. Both teams are both determined to pick three points in order to keep their hopes of winning the trophy. NOBARTV Nonton Bola Live Streaming Siaran Langsung TV Bola, NOBARTV Watch Live Soccer Online Streaming, Fixtures and Results, Jadwal Nonton Bola & Live Streaming Trailer Film Bioskop Online Currently, Madrid and Barca are competing in the La Liga standings. El Real are third with a score of 65, two points behind the Blaugrana who are in second place.

Meanwhile, the top of the La Liga standings is occupied by Atletico Madrid, who have collected 66 points. If you win, Real Madrid will displace Barcelona and have the opportunity to match Atletico's po

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: In progress, this is the live streaming link for El Clasico Real Madrid vs Barcel (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 03.07. 2022 - 09:01:26
 
Sebelum itu, Taishan Dui melihat tiga kemenangan beruntun mereka berakhir ketika mereka kalah 2-0 di Zhejiang pada 25 Juni berkat gol dari Franko Andrijasevic dan Nyasha Mushekwi.
Shandong Taishan kini telah meraih lima kemenangan dan kalah dua dari tujuh pertandingan pembukaan mereka yallashoot, yallashoot piala dunia 2022 , yallashoot berita bola terbaru untuk duduk di urutan ketiga dalam klasemen Liga Super, empat poin dari Wuhan Three Towns yang berada di posisi pertama.
Awal yang solid untuk musim ini terutama karena pekerjaan solid yang dilakukan di ujung pertahanan lapangan yallashooot live , yallashoot live world cup 2022 , yallashoot live november 2022 di mana mere

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund