Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Překvapivé informace o nových hodinkách LG Watch Urbane LTE

Sponzorované odkazy:


Společnost LG vydala novou tiskovou zprávu, ve které oznamuje specifikace hodinek LG Watch Urbane LTE a potvrzuje jejich premiéru na MWC 2015.

O velmi hezkých hodinkách Urbane jsme dosud psali 2x, a to včera v článku První video s hodinkami LG G Watch Urbane a v článku z 16. února LG představuje nové chytré hodinky LG Watch Urbane, kde najdete kompletní fotogalerii a další informace. Ale LG zřejmě představí ještě jeden podobný produkt s podobným názvem Urbane LTE!

Nyní se však objevily nové, a to velmi překvapivé informace přímo od LG. Firma nás vyvedla z omylu, že se jedná o facelift původních hodinek LG G Watch R! LG Watch Urbane LTE totiž nemají Android Wear (původní Urbane má), ale vlastní proprietární systém, který je pravděpodobně založen na WebOS! Hodinky také mají podporovat LTE a budou umět pracovat s hlasovým ovládáním, a to včetně volání a online překladů cizí řeči!

Tady je specifikace hardware (všimněte si obří baterie s téměř 2x větší kapacitou než chytré hodinky většinou mívají)...

Hodinky Urbane LTE tedy mají být konkurentem hodinek Samsung Gear S s OS Tizen a mimo jiné naplňují naše obavy, které jsme popsali v článku Android Wear v ohrožení?. Zdroj zprávy je zde.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 26.02, 2015  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Překvapivé informace o nových hodinkách LG Watch Urbane LTE" | Přihlásit/Registrovat | 6 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Překvapivé informace o nových hodinkách LG Watch Urbane LTE (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 26.02. 2015 - 07:45:16
dizajn je indivindy, ale mi se tyhle líbí mnohem více než původní Urbane. Jsou decentnější, i když zase asi bude problém s řemínkem, který vypadá na gumový.


[ Odpovědět ]

Re: Překvapivé informace o nových hodinkách LG Watch Urbane LTE (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 26.02. 2015 - 08:06:57
Vypadají pěkně na chytré hodinky, ale k manžetovým knoflíčkům?


[ Odpovědět ]

Turning Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 22.03. 2023 - 09:14:22
products are cute. We are glad to give you the opportunity to Buy product best carbide parting tool inserts inserts for wnmg insert a very accessible price.We only sell tungsten carbide inserts first-class product that are pramet insert carefully sourced from manufacturers that must comply with cdbp inserts our stringent quality control standards.


[ Odpovědět ]


Cnc Turning Tool (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 05:23:39
Moreover, we can ccmg Insert produce various cutting tools products as per special WNMG Inserts Wholesale Carbide Inserts requirements. Estool VCMT Insert welcomes TPMT Inserts MPHT Square Inserts both, Drilling Deep Hole Inserts OEM and ODM customers. We have technical SNMM Inserts R&D personnel CNMG Inserts to help you, including Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund