Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6471
Komentářů: 1787

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Embarcadero uvádí AppAnalytics pro analýzu využívání aplikací

Sponzorované odkazy:


Praha, 6.5.2015 – společnost Embarcadero Technologies, vedoucí poskytovatel softwarových řešení pro vývoj aplikací a databází, oznámila Embarcadero® AppAnalytics, první službu poskytovanou vývojářům v cloudu.

Tato služba dodává vývojářům softwarových aplikací podrobné informace o tom, jak uživatelé pracují s jejich stolními, mobilními nebo nositelnými aplikacemi vytvořenými pomocí nástroje RAD Studio XE8. Komponenta AppAnalytics umožní vývojářům vytvářet lepší aplikace tím, že sleduje události vyvolané anonymními uživateli během používání stolních a mobilních aplikací napsaných s využitím VCL pro Windows nebo FireMonkey; následně vývojářům poskytuje důležitá data, která je možno využít při vývoji nových vlastností a zvyšování spokojenosti uživatelů s vlastnostmi aplikací.

AppAnalytics zachycuje statistiky používání a detailní pohled na to, jak uživatelé používají aplikace vytvořené pomocí vývojářského nástroje RAD Studio XE8 pro tvorbu propojených aplikací. Verze XE8 nástroje RAD Studio nabízí vývojářům v jazycích Delphi/Object Pascal a C++ možnost vytvářet novátorská řešení pro mobilní zařízení, cloud a internet věcí (IoT). Komponenta AppAnalytics se dá zabudovat do stávajících aplikací pro Windows stejně tak jako pro OS X, iOS, Android a aplikace pro nositelná zařízení. Analytická data jsou sledována prostřednictvím portálu v cloudu.

"Pochopení skutečného využívání aplikací mohou aplikační týmy využít pro návrh lépe fungujících a uživatelsky přátelštějších aplikací s potřebnými novými vlastnostmi", říká pan Michael Swindell, starší viceprezident pro produkty u společnosti Embarcadero Technologies. "AppAnalytics je odpovědí na bájnou schopnost, po které vývojáři softwarových aplikací, odborníci na marketing a vedoucí vývoje produktů odjakživa toužili, tedy po možnosti zlepšovat software pochopením toho, jak koncoví uživatelé aplikace používají ve skutečném světě. Vývojáři nyní mohou snadno a rychle odhalit, které vlastnosti jsou především využívány, objevit 'vyšlapané cesty', chyby nebo úplné pády při běhu aplikace. To vše pomůže zvýšit kvalitu a použitelnost aplikací."

Vlastnosti AppAnalytics
AppAnalytics umí zachycovat události a poskytují tak měření, která informují a vedou proces vývoje aplikace tak, aby bylo zajištěno přesné zaměření úsilí vývojářů. Zachycuje události jako například okamžik otevření a uzavření aplikace, pod kterým operačním systémem a na jakém procesoru se aplikace provozuje, jak uživatelé procházejí uživatelským rozhraním a kdy nastávají výjimky nebo pády aplikace. Vývojáři mohou definovat libovolnou událost pomocí jediného volání aplikačního rozhraní. Produktové týmy mohou AppAnalytics použít pro lepší pochopení toho, které vlastnosti aplikace jsou těmi nejpoužívanějšími a na ně pak zaostřit svou pozornost a vývojářské úsilí.

Klíčové vlastnosti AppAnalytics zahrnují:
  • Zachycení obvyklých událostí jako AppStart (spuštění aplikace), FormActivate (otevření formuláře) a ControlFocus (aktivace ovládacího prvku) i ExceptionThrown (vyvolání výjimky) pokryjí většinu toho, co potřebuje typická aplikace.
  • Vlastní události se snadno přidají vložením jediného řádku kódu a mohou zachytit libovolnou událost běhu aplikace.
  • S každou zachycenou událostí se poskytují anonymní demografické informace jako například 'operační systém' nebo 'verze CPU'.
  • Informační panel analytického nástroje poskytne vizuální výstupní sestavy za daný časový interval a obsahuje i grafy cest, kterými se uživatel aplikací pohyboval.
  • Zachycení 10 tisíc událostí měsíčně zdarma pro jednu aplikaci.
  • Škálovatelné vrstvy pro rozsáhlé podnikové nebo populární mobilní aplikace.

Dostupnost
AppAnalytics je nástroj ihned dostupný zdarma pro všechny držitele účtu na Embarcadero Developer Network (EDN). Pokud chcete začít AppAnalytics používat, stačí do aplikace přidat komponentu buď pro VCL nebo pro FireMonkey. Více informací najdete na http://www.embt.cz/cs/produkty/43-appanalytics.

Nástroj AppAnalytics je okamžitě dostupný zdarma všem stávajícím držitelům uživatelského účtu na @EmbarcaderoTech EDN, http://j.mp/1GOz88p

O společnosti Embarcadero Technologies
Embarcadero Technologies, Inc., je vedoucím dodavatelem oceňovaných softwarových nástrojů pro vývojáře aplikací a databází. Pomocí produktů Embarcadero mohou profesionálové správně navrhovat systémy, vytvářet je rychleji a provozovat je bezpečněji bez ohledu na platformu nebo programovací jazyk. Devadesát ze sta největších společností v USA a aktivní komunita více než tří miliónů uživatelů na celém světě se spoléhá na produkty Embarcadero, které jim pomáhají zvyšovat produktivitu, optimalizovat náklady, zjednodušovat přijímání změn, zajišťovat shody s normami a zrychlovat vývoj a inovace. Společnost byla založena v roce 1993, její ústředí je ve městě San Francisco, USA; pobočky a partnery má v mnoha zemích. Embarcadero je online na adrese www.embarcadero.com. V České republice a Slovenské republice je zastoupením společnosti Embarcadero Technologies společnost Embt.biz s.r.o. a její webovou prezentaci najdete na adrese http://www.embt.biz/.

Embarcadero, všechna loga Embarcadero a všechny ostatní značky a jména produktů a služeb Embarcadero jsou servisní známky, obchodní známky nebo registrované obchodní známky společnosti Embarcadero Technologies, Inc. Všechny ostatní obchodní značky jsou vlastnictvím jejich jednotlivých vlastníků.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 29.05, 2015  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"Embarcadero uvádí AppAnalytics pro analýzu využívání aplikací" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund