Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6627
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Revoluční prohlížečka obrázků v nové verzi a zdarma!

Sponzorované odkazy:


O freewarové aplikaci ImageViewer, která byla původně inspirována iPhone a v době svého uvedení neměla konkurenci se jistě dá říci, že je revoluční. Navždy totiž změnila způsob prohlížení fotografií a různých obrázků na Windows Mobile. Nyní tento skvělý program přichází v nové verzi, která má označení v0.6!

O programu, který získal III. místo v naší anketě Nejlepší programy pro WM za rok 2007! jsme vás již několikrát informovali. Hlavní výhodou aplikace je extrémně jednoduché ovládání pomocí prstů. Obrázky se listuje jako v knize, ťuknutím na displej se zoomuje, co byste chtěli více? Program je dostatečně rychlý a zvládne ho každý. V nové verzi přibyla možnost zvolení oblíbených a složky obsahující obrázky se zobrazují podle abecedy. Přehledná horní lišta umožňuje ukončení aplikace, přepínání mezi 2 druhy galerií a návrat do seznamu složek obsahujícách obrázky...

Lepší prohlížečku jsme tady ještě neměli! Program se znatelně zrychlil a dělá jen to, co od takového programu očekáváme, žádné zbytečné funkce, žádné další nastavování různých vymyšleností!

Nechybí ani oblíbená listovací galerie podle iPhone...

Pro zvětšení stačí prstem ťuknout na displej...

Oficiální stránky projektu jsou zde. Download ZIP souboru má pouhých 160 KB. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet! Nic lepšího asi nenajdete.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 23.07, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Revoluční prohlížečka obrázků v nové verzi a zdarma!" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Revoluční prohlížečka obrázků v nové verzi a zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 23.07. 2008 - 07:18:52
Staženo, vyzkoušeno a JE TO BOMBA!!! Tohle se jim skutečně povedlo. Zrychlení je fakt znatelné a ovládání s lištou je prostě supr! Mohu jen doporučit!


[ Odpovědět ]

Re: Revoluční prohlížečka obrázků v nové verzi a zdarma! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 23.07. 2008 - 10:27:29
Drobný nedostatek: při zvětšování obrázku je obrázek mírně rozostřený. Zaostří se tím, že se posune, nebo při maximálním zoomu stačí klepnutí do obrázku. Škoda této drobné chybky, protože jinak je prohlížeč perfektní.
Ještě tip: pokud nechcete mít zobrazen šedý průhledný pruh s ovládacími prvky, nekopírujte si k instalaci soubor theme.zip. Displej pak na obládání reaguje, ale ovládací prvky včetně pruhu nejsou vidět.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund